Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Кошторис будівництва дерев’яного будинку

2016-03-15

Після того, як проект майбутнього будинку (бані чи альтанки) погоджено з клієнтом, складається деталізований кошторис будівництва з переліком усіх видів робіт та матеріалів. Компанія “ДеревоДім” володіє потужностями, що дозволяють здійснювати повний цикл виробництва – від заготовки лісоматеріалів і до здачі об’єкта “під ключ”. Тому на цьому етапі відбувається обговорення та уточнення – які саме роботи повинні бути виконані, які матеріали будуть використані, узгоджуються терміни будівництва, специфіка оплати тощо.

Склад пиломатеріалів

Клієнтам слід бути особливо пильними на цьому етапі та належним чином підготуватися, адже багато недобросовісних будівельників користуються необізнаністю людей із специфікою дерев’яного будівництва. Як свідчить практика, дуже часто будівельні фірми і окремі “майстри” приваблюють потенційних замовників обіцянками побудувати дерев’яний будинок за дуже невисокою ціною. Клієнт, погоджується, не уточнюючи деталей, і потім в процесі будівництва виявляється, що “невисока ціна” не включає в себе металочерепиці, системи для відведення дощових вод, снігозатримувачів, захисних та протипожежних покриттів, монтажу стель та підлог, розведення комунікацій та електрики, шліфування та торцювання коробки, герметизації швів, шумоізоляційних, гідро- і пароізоляційних матеріалів, проте в свою чергу містить такі неприємні сюрпризи, як неякісно підігнані стіни, надто звужені теплові замки, щілини між брусами (особливо плачевно коли ці щілини запінюють монтажною піною), глибокі поздовжні тріщини у брусах, через використання неякісної сировини, зависання брусів над дверима та вікнами внаслідок неправильного їх монтажу,тощо.

Усунення всіх цих недоліків потребує значних вкладень, інколи співмірних із вже затраченою на будівництво сумою, а в окремих випадках повністю виправити їх взагалі неможливо. Для того, аби уникнути подібних непорозумінь, ми надаємо клієнту деталізований кошторис на будівництво, чітко прописуємо в договорі усі роботи, матеріали та їх вартість, терміни виконання, тощо.

Поділитись:

Попередня стаття: Створення індивідуального проекту

Наступна стаття: Виготовлення дерев'яної коробки

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)