Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Основні концепції дизайну житла 2021

Будинок – це місце, де кожній людині повинно бути затишно та комфортно, де можна розслабитися та відпочити. І дизайн інтер’єру в цьому випадку також відіграє особливу роль.

Але як визначитися з вибором стилю та які інтер’єри користуються популярністю в 2021 році? На ці та інші питання ми сьогодні дамо відповідь у нашій статті.

Еко тенденції, що переважають в оформленні житла останні кілька років, не залишають своїх позицій. Дизайнери інтер’єрів пропонують оформлювати свої помешкання в стилі витонченого комфорту та теплого затишку.

На перше місце, однозначно, виходить функціональність приміщень і меблів. Для інтер’єру пріоритетним стає ненав’язливість, здатність не набридати і не дратувати. Тому, особливо доречними будуть такі стилі дизайну інтер’єрів як: скандинавський, мінімалізм, максимальні природні колірні відтінки, що поєднані з якісним декоруванням та картинами.

Foto1

Основні тенденції в оформленні дизайну житла зі зрубу 2021:

  1. Екологічність. Все більш популярним стає застосування екологічних і натуральних матеріалів – дерева, каменю, скла, металу. Відслідковується тенденція на виділення структури і фактури цих матеріалів. Зараз прийнято не приховувати, а виділяти прожилки, нерівності, шорсткості, потертості, тріщини, сучки. Природні мотиви яскраво прослідковуються в матеріалах, формах, а також декоративних елементах.
  2. Індивідуальність. Ще не так давно не було можливості оформити інтер’єр згідно власних вподобань. Сьогодні ж, навпаки, можна створити унікальний та неповторний інтер’єр на будь-який смак та бюджет. Вільний доступ до предметів меблів та елементів декору сприяють розвитку індивідуальності ще більше. І навіть в масовому виробництві випускаються такі меблі, які можна виготовити за індивідуальними параметрами. Інтер’єр будинку, що реалізований під потреби конкретної сім’ї – це сучасно та практично.
  3. Колірне рішення дизайну інтер’єру 2021. Щорічно світовий виробник преміальних оздоблювальних фарб Dulux вивчає думку фахівців в області дизайну, архітектури, моди і представляє прогноз по колористичним трендам майбутнього сезону. Провідним кольором в інтер’єрі 2021 року визначено коричнево-бежевий Brave Ground. Спеціалісти в сфері дизайну рекомендують розглядати цінність саме в простоті. Нейтральний теплий, природний відтінок асоціюється з душевною рівновагою, спокоєм та упевненістю. Бежевий тон залежно від освітлення активно змінюється в інтер’єрі протягом дня. Використаний в інтер’єрі, він буде здаватися темним в нічний час, зате при попаданні сонячного світла заграє більш теплими відтінками. Надихаючі відтінки жовтого поряд з нейтральними фарбами – хороша основа для будь-якого інтер’єру, традиційного або сучасного. Вони привносять в обстановку позитив і баланс, при цьому не пригнічують своєю енергією та відмінно поєднуються з натуральними матеріалами.
  4. Технологічність. В сучасному світі все більш популярні системи «розумний дім», які автоматично регулюють світлодизайн в приміщенні, контролюють мікроклімат житла, температуру в кімнатах. Відповідно, технологія стає просто невід’ємним елементом будь-якого житла 2021 року, в тому числі і будинків зі зрубу.
  5. Складна система освітлення. Освітленню в будинку завжди приділялось багато уваги. Сьогодні освітлення повинно відповідати вимогам ергономічності та енергоефективності. Розумні смарт і лід лампи, вбудовані і трекові світильники, лампи з теплим і холодним світлом – все це актуально і в домашніх інтер’єрах дерев’яних будинків. Актуальними є центральні стельові люстри, що  мають подовжені ніжки та мінімалістичний плафон.
  6. Округлі форми. Чіткі та строгі лінії поступово залишаються в минулому. Їм на зміну приходять плавні та заокруглені форми. Цей тренд в дизайні проявляється як у меблях, так і у декорі.
  7. Мінімалізм. В першу чергу, це стосується мінімального декорування житла та використання меблів. Наявність повітря та вільного місця в просторі – це основна вимога до помешкання. І ще важливий момент, що мінімалізм безпосередньо пов’язаний з кольором. Тому, м’яка палітра в бежево-сірих відтінках сьогодні дуже актуальна в таких приміщеннях.
  8. Декор. Окремі предмети декору використовуються вкрай рідко. Але для завершального оздоблення будинку підійдуть різноманітні арт об’єкти та світильники оригінальних форм, дзеркала та стильні фасади.

Foto2

Разом з  тим, спеціалісти в сфері дизайну наполягають на тому, що кожен окремий інтер’єр в дерев’яному будинку повинен бути унікальним, авторським та мати власну історію.

Поєднання різних стилів, текстур, форм та кольорів може допомогти створити ваш власний унікальний дизайн житла. Адже, тренди – це чергове бачення гармонії та краси.

Будівельна компанія «ДеревоДім» завжди крокує в ногу з сучасними трендами та новинками дизайну.

А наші спеціалісти готові спорудити для Вас дерев’яний заміський будинок зі зрубу, в якому Вам завжди буде затишно, незалежно від існуючих віянь моди.

Цікавитесь концепціями дизайну житла зі зрубу 2021 ?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня новина: Запуск інтернет-магазину. Купуйте будівельні матеріали швидше та зручніше!

Наступна новина: Будівництво заміського дерев'яного котеджу у Львівській області

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)