Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Модні тенденції в дизайні інтер’єру зрубу 2020 року

Сьогодні ми пропонуємо поговорити про те, якими будуть актуальні тенденції в оформленні дизайну інтер’єрів дерев’яних будинків 2020 року. Тренди в оформленні житла змінюються з кожним роком.

Періодично ми робимо огляд новинок в оздобленні зрубів. Але при цьому завжди рекомендуємо, в першу чергу, відштовхуватися від своїх вподобань та смаків, щоб Вам завжди було комфортно та затишно у власній оселі.

02

Також створюючи дизайн інтер’єру житла, варто дотримуватися єдиного стилю в його оформленні.

Інтер’єр  сучасних зрубів також може бути стильним та сучасним й «іти в ногу з часом».

А оздоблювальні матеріали дозволять створити всередині дерев’яного будинку будь-який стиль.

Основними трендами в дизайні інтер’єру зрубу на 2020 рік є наступні:

  1. В першу чергу, хочеться відмітити, що мода інтер’єру в 2020 році присвячена екологічності та натуральності. Еко-тема – це вже навіть не мода, а стиль життя, який не можна ігнорувати.
  2. Організація житлового простору – лаконічність, простота та зручність. В інтер’єрі цінується все, що забезпечить затишок і тишу, коли цього хочеться особливо.
  3. Кольорова гамма – майбутній сезон подає досить широку палітру для вибору затишного колірного рішення житла. У тренді насичені відтінки синього, темно сірого. Вибір обмежується виключно фантазією замовника. Особливий бум очікується на темне дерево , а саме: шоколадні, каштанові, кофейні відтінки.
  4. Зберігається тренд на використання металів в будь-яких варіаціях від срібних до золотистих відтінків. Способи включення металевих елементів в декор: світильники, обрамлення дзеркал, вази. Але разом з тим, метал знайде нові та ще цікавіші сфери застосування не лише як елемент декору предметів побуту, але й як самостійний акцент в оформленні та арт об’єкт.
  5. Дзеркальні композиції – актуальний прийом в 2020 році. Актуальні будуть вертикальні дзеркальні поверхні. Їх основне призначення – це створення нового вигляду інтер’єру приміщення.
  6. Виключно якісні матеріали. Особливо гармонійно поєднуються м’які меблі з масивними дерев’яними стінами з соснового брусу.
  7. Дизайн 2020 року передбачає багато світла. Світло перетворилося на багатофункціональний інструмент, крім власне функціональної та декоративної функції, має важливе значення для зонування приміщення. Так, в окремих зонах може створити максимально комфортну атмосферу завдяки додотковому освітленню.
  8. Персоналізація та індивідуалізація дизайну – інтер’єри, виконані на замовлення за унікальними ескізами. Це означає, що дизайн – «не для всіх», а «для кожного», тобто для проживання конкретної людини або сім’ї.
  9. Акценти. Оскільки близькість до природи є одним із провідних трендів майбутнього сезону, варто звернути увагу на натуральний декор із дерева, в тому числі і зелені рослини. Вони особливо пасуватимуть до зрубу. Красиві рослини стануть відмінною прикрасою будь-якого інтер’єру. Окрім, декоративної функції вони покращують якість повітря в будинку.

В будь-якому разі, кожен дизайн дерев’яного будинку повинен бути індивідуальним та виконаним відповідно до конкретних потреб замовника. Тоді він прослужить своїм власникам багато років.

Авторський дизайн дерев’яного будинку від спеціалістів компанії «ДеревоДім» врахоувує як побажання господарів, так і модні тенденції . Тому, результатом неодмінно стане інтер’єр, який припаде до душі всім членам сім’ї!

Поділитись:

Попередня новина: Як прикрасити будинок з брусу: свіжі ідеї новорічного декору 2020

Наступна новина: Будівництво культових споруд фахівцями компанії "ДеревоДім"

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)