Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Компанія «ДеревоДім» взяла участь у щорічному озелененні лісів

Посадка дерев – справа честі та показник зрілості людини. 10 квітня працівники компанії «ДеревоДім» виїхали до селища Грицеволя, Радехівського району, Львівської області  щоб долучитися до щорічного озеленення лісів.  В лісництві на площі 1 га було висаджено близько п’яти тисяч саджанців сосни звичайної та двох тисяч дубів.

image 4

Ми радіємо, що за один день вдалося поповнити запас лісів України на таку кількість молодих дерев. Досвід посадки лісів є унікальним та корисним, дає змогу трансформувати своє уявлення про лісництво в країні.

Впродовж дня ми садили дерева за спеціальною технологією, яка підвищує шанси саджанця прийнятися. Висадка дерев починається з підготовки посадкової ями для рослини. Заглиблення має відповідати розмірам коріння саджанця та грудці землі, яка захищає кореневу систему молодого дерева. Посадкова яма підготовлюється спеціальним інструментом Мечом Колесова, або як його ще називають лопатою лісосадильною, форма посадкової ями нагадує піраміду або конус. Після чого майбутнє дерево поміщають в западину та присипають землею.

image 1

image 2

image 3

image 4

image 5

Весна – це час коли оживає природа, ідеальна мить, щоб дати початок новому життю, допомогти тисячам саджанців пустити коріння в багаті ґрунти України.

Поділитись:

Попередня новина: Заміський будинок зі зрубу на Львівщині

Наступна новина: Запуск інтернет-магазину. Купуйте будівельні матеріали швидше та зручніше!

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)