Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Дерев’яний заміський будинок зі зрубу в Черкаській області

Цю новину ми підготовили, щоб розповісти про новий реалізований проект дерев’яного будинку зі зрубу для нашого замовника в Черкаській області. Цей проект ідеально підходить як для відпочинку, так і для постійного проживання за містом.

Будинок створений, щоб господарі отримували максимум задоволення від природної атмосфери в кімнатах, наповнених хвойною свіжістю та проводили максимум часу на свіжому повітрі.

F1

Якраз для відпочинку та літнього дозвілля наш замовник побажав побудувати цей чудовий зруб.

Проект будинку, що зводять наші спеціалісти в Черкаській області  – це класичний котедж зі зрубу. Завдяки округлості колод зовнішній вигляд будинку, з першого погляду, сповнюється відчуттям тепла та затишку. В цьому новому проекті реалізовані усі уявлення про те, яким повинен бути комфортним та затишним приватний заміський будинок.

Площа одноповерхового будинку складає 67 м2, а параметри забудови становлять – 8,30м на 8,10 м. Такі габарити можна пояснити розміщенням всіх приміщень в одній площині.

Тому, ті власники, які планують будівництво одноповерхового будинку повинні завчасно подбати про необхідні розміри своєї земельної ділянки.

Проект зрубу підійде для тих, кому необхідний дерев’яний будинок із раціональним внутрішнім плануванням без сходів та розміщенням усіх кімнат на одному поверсі.

Внутрішнє планування житла включає такі приміщення як: кухня-студія, дві спальні кімнати та санвузол.

Проектом передбачено достатню кількістю спалень для створення затишного сімейного осередку.

F2

Планування нашого нового проекту підходить як для великої сім’ї, так і для тих, хто любить приймати гостей.

Велика місткість будинку з двома спальнями в досить компактних розмірах говорить про оптимальне співвідношення ціни та якості житла.

Підсумовуючи інформацію про наш новий проект і його будівництво, перерахуємо основні його переваги, які роблять цей проект оптимальним вибором для благоустрою прибудинкової території або ж дачної ділянки:

  1. Лаконічність та компактність споруди.
  2. Привабливий зовнішній дизайн будинку.
  3. Хороша функціональність(наявність зони відпочинку у вітальні та окремої кухонної зони).
  4. Натуральність, надійність та довговічність будівельних матеріалів.
  5. Прийнятна ціна, що включає як матеріал, так і роботу по установці будинку.
  6. Мінімум оздоблення. Сосновий зруб – антисептований та пошліфований не потребує ніякого додаткового оздоблення, окрім покраски.

Відмітимо, що ззовні зруб із дерева виглядає незрівнянно. А використання виключно екологічних будівельних матеріалів робить господарів будинку максимально здоровими та задоволеними.

Для зміцнення здоров’я та імунітету житло з натуральної соснової деревини із хвойними корисними фітонцидами просто необхідне.

Для будівництва усіх об’єктів ми використовують тільки натуральні і якісно оброблені матеріали, з якими жоден із синтетичних матеріалів не зможе зрівнятися.

Звернувшись до спеціалістів компанії «ДеревоДім» Вам не потрібно думати як розташувати кімнати всередині будинку, тому що в нашому розділі «ПРОЕКТИ» Ви зможете знайти багато функціональних готових типових проектів із зручним плануванням або ж наші спеціалісти готові розробити для Вас індивідуальний проект згідно з Вашими побажаннями.

Матеріал житла – оциліндрований сосновий зруб створить найбільш наближену до природи атмосферу в домі, подарувавши хвойну свіжість лісу та тепло натурального матеріалу, від якого самопочуття в усіх мешканців будинку буде на висоті.

Дерев’яний зруб для нашого замовника в Черкаській області створений, щоб підкреслити своєю красою оригінальність земельної ділянки.

Розглядаючи запропоновані проекти сімейних котеджів, Ви можете одразу бачите ціну будівель та обрати підходящий для Вас варіант з відповідною комплектацією.

В каталозі проектів «ДеревоДім» Ви зможете обрати якісний та довговічний будинок для спорудження сімейного житла за прийнтною вартістю.

Поділитись:

Попередня новина: Комплекс зі зрубу: дерев'яний будинок та лазня в Одеській області

Наступна новина: Внутрішнє планування будинку зі зрубу: основні та додаткові приміщення

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)