Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Бюджетний варіант дерев’яної “бочки-лазні” від спеціалістів компанії “ДеревоДім”

Досить багато людей не уявляють свого життя без оздоровлювальних процедур в лазні, в якій можна зняти втому та просто відпочити. Особливо це стосується власників заміських будинків. Але звести лазню з оциліндрованого зрубу наважуються далеко не всі. У деяких не вистачає фінансів, в інших не має бажання, у третіх не має потрібної за розміром  земельної ділянки.

Також дуже часто потенційні замовники компанії «ДеревоДім» цікавляться більш бюджетними варіантами лазень, у порівнянні з класичними варіантами споруд з оциліндрованого брусу.

Тому, задля того, щоб наші клієнти мали можливість вибору, ми розробили і більш простіші варіанти дерев’яних бань, зокрема, це «лазні-бочки», які наші спеціалісти можуть сконструювати у стислі терміни для Вас.

Лазня-бочка – є відмінним рішенням, для тих, хто не готовий або не має можливості побудувати біля приватного будинку лазню зі зрубу. Загалом, це чудове місце для відновлення сил та оздоровлення. І не зважаючи на свою новизну, ця споруда набуває особливої популярності. Разом з тим, такі конструкції вирізняються своєю оригінальною формою.

020

Тож, розглянемо більш детально усі переваги та недоліки «лазні-бочки», щоб Ви могли визначитися чи цей варіант підходить саме для Вас.

Серед основних переваг можна виділити наступні:

  1. Компактність – «лазні-бочки» вирізняються невеликими габаритами, тому можуть бути встановлені, в тому числі, на невеликих земельних ділянках.
  2. Мобільність – транспортувати таку конструкцію достатньо зручно. Більш того її можна неодноразово переміщати з місця на місце, і навіть перевозити.
  3. Швидкість зведення – готову лазню бочку можна встановити в стислі терміни.
  4. Оригінальний зовнішній вигляд – така конструкція буде ефектно та гармонійно виглядати на будь-якій земельній ділянці та стане справжньою окрасою прибудинкової території.
  5. Простота в догляді. Форма будівлі значно спрощує процес прибирання.
  6. Екологічність конструкції, адже вона повністю виготовляється із деревини. Правильно підібраний матеріал, окрім того, що привабливо виглядає ззовні, подарує справжню лікувальну парну кімнату.
  7. Доступна ціна – “лазня-бочка” обходиться на порядок дешевше, ніж будівництво класичної лазні з оциліндрованого брусу.
  8. Невелика вага конструкції – дозволить встановити її на будь-яких грунтах.
  9. Величезний вибір конструкцій даного типу.

Разом з тим, як і будь-який інший вид конструкції, лазні-бочки мають свої недоліки:

  1. Головна із них – це обмежений внутрішній простір всередині. Тому, відпочити великою компанією у ній навряд чи вдасться. Адже, зазвичай, це достатньо компактні споруди. Але 2-3 людини цілком зможуть попаритися одночасно.

Розміри конструкції

Розміри найменшої лазні подібного типу коливаються близько 2 метрів. При таких габаритах, вона передбачає наявність одного приміщення всередині, а саме – парної кімнати. Найбільші бочки досягають близько 6 м. В такому разі, тут можна передбачити до 3 кімнат: роздягальня, мийна, парна. Практично, в будь-якій парній можна передбачити комфортні лежаки.

У трьох-чотирьох метрових – можна передбачити два приміщення. Це невелика роздягальня та парна.

Форма споруди

Що ж стосується самої форми споруди, то переважно класична форма лазні – коло, а також циліндр, розташований горизонтально.

Кругла лазня-бочка – це стандартний варіант, дивиться оригінально, потребує невелику площу для установки.

Значно рідше зустрічаються форми овалу, квадрата або прямокутника з закругленими кутами.

Овальна лазня – займає не набагато більше місця, але при цьому внутрішня «корисна площа» значно збільшується. Парна кімната прогрівається так само швидко, як і  в круглій бочці.

Квадратна або ж напівкругла конструкція в розрізі схожа на квадрат з заокругленими кутами. Відрізняється найбільшою «корисною площею» серед інших варіантів. Тут однозначно можна більше розмістити столиків, поличок, лавок. Прогрівається приміщення досить швидко.

Не дивлячись на деякі недоліки, «лазня-бочка» – це хороший вибір для власників заміських будинків, особливо, якщо у Вас є невелика земельна ділянка або ж обмежений бюджет.

Відтепер надійну “бочку-лазню” Ви можете замовити у спеціалістів компанії «ДеревоДім», зателефонувавши менеджерам або просто, заповнивши форму на сайті.

Тож, замовляйте у нас оптимальний варіант дерев’яної лазні, обравши відповідну комплектацію.

 

Поділитись:

Попередня новина: Виготовлення дерев'яних дверей на замовлення спеціалістами компанії "ДеревоДім"

Наступна новина: Архітектурні та конструктивні особливості А - подібних будинків від спеціалістів компанії "ДеревоДім"

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)