Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Архітектурні та конструктивні особливості А – подібних будинків від спеціалістів компанії “ДеревоДім”

Постійно розвиваючись, спеціалісти компанії «ДеревоДім», споруджують різноманітні будинки з оциліндрованого брусу. В тому числі, це можуть бути найрізноманітніші проекти, включаючи споруди з масивним двосхилим дахом, який доходить фактично до самої землі.
Такі оригінальні трикутні будови користуються особливою популярністю в північних країнах.
На сьогоднішній день А – подібні будинки зі зрубу все частіше зустрічаються і в нас. Щоб оцінити всі їх переваги та недоліки, розглянемо більш детально особливості цих дерев’яних конструкцій.
На перший погляд, складається враження, що трикутні будиночки є абсолютно не практичні. З іншої сторони, такого типу споруди є максимально оригінальні та незвичні.
Архітектурні та конструктивні особливості А – подібних будинків

Proekt-A2
Головна особливість А подібних будинків – це високі стелі, що звужуються до верху. Площа, зазвичай, їх не більша як 60 м2.
Дах з двома скатами стане оптимальним варіантом, якщо будівництво здійснюється на території з вологими кліматичними умовами. Завдяки низькому розміщенню, покрівля захищає фундамент та інші ділянки будівлі від пошкодження та руйнування.
Опади не затримуються на покрівлі, з’їжджаючи по крутих схилах. З цієї причини будівництво трикутного будинку стане хорошим варіантом для ділянок, розташованих у гірських районах або регіонах зі сніжними зимами.
Найбільш актуальним питанням в процесі зведення зрубів подібного виду є їх внутрішнє планування, щоб майбутнім власникам було максимально комфортно в ньому проживати.
В цьому випадку, найбільш оптимальним варіантом буде планування студійного типу. Таким чином, в одній кімнаті завдяки функціональному зонуванню, можна виділити місце для всіх необхідних приміщень. І не потрібно ділити простір стінами чи будь-якими іншими перегородками. Окремим роблять виключно санвузол.
Єдине, що при облаштуванні будинку всередині потрібно буде враховувати кут нахилу стін. Підбір меблів найкраще здійснювати за індивідуальним замовленням.
Унікальність А – подібних будинків полягає в тому, що завдяки високим стелям тут можна облаштувати спальне місце на другому поверсі. В цьому випадку потрібно буде подбати і про сходи. Можна передбачити гвинтові сходи. Вони максимально економлять простір.
Разом з тим, можна змонтувати зовнішні сходи для їх використання в теплу пору року.
Трикутні будинки з оциліндрованого брусу призначені як для постійного проживання, так і для сезонного відпочинку для великих сімей з двох-трьох чоловік.
Але найкраще такі споруди використовувати в якості оселі для відпочинку , бази відпочинку чи гостьового типу житла.
При бажанні та правильному підході така споруда може бути справжнім витвором мистецтва. Щоб надати легкості будівлі, можна використовувати великі чи мансардні вікна.
Для облаштування додаткової відпочинкової зони можна передбачити терасу або ж на другому поверсі – балкон.
Звичайно, А – подібні будинки, як і будь-які інші види житла, мають свої переваги та недоліки.
Переваги А – подібних будинків:
1. Швидкість та простота будівництва. Для спорудження будинку не потребується багато часу.
2. Економічність. Не затребують багато будівельних матеріалів, тому відповідно і кінцева вартість їх значно нижча. Крім того, будівля не потребує масивного фундаменту.
3. Невеликі розміри. Оскільки, А – подібні будинки, як правило, достатньо компактних розмірів, то вони помістяться і на невеликій земельній ділянці.
4. Мінімальне пошкодження опадами та снігом за рахунок конструктивних особливостей даху.
5. Оригінальний, стильний та незвичний зовнішній вигляд споруди.
Серед недоліків А – подібних будинків можна виділити наступні:
1. Втрата «корисної площі» через форми споруди.
2. Складність внутрішнього планування будівлі. Потрібно максимально грамотно зонувати простір та використовувати компактні меблі.
Як бачите, А – подібні будинки мають як свої переваги, так і свої недоліки. Але їх плюси та оригінальність однозначно варті уваги.
Саме тому, фахівці компанії «ДеревоДім» без проблем зможуть розробити для вас проект А-подібного будинку з оциліндрованого брусу та реалізувати його в життя.
Для спорудження наших будинків використовується виключно якісна деревина. Ви можете обрати для себе як класичний дерев’яний зруб, так і будь-який інший сучасний тип дерев’яного будинку з оциліндрованого зрубу.
А – подібні будинки можна дуже вигідно використовувати в комерційних цілях. Доповнивши свою прибудинкову територію такою унікальною спорудою, Ви зробите об’єкт особливо привабливим для відвідувачів.
Проекти трикутних дерев’яних будинків стануть окрасою будь-якого ландшафту.
Тож, якщо Ви замислюєтеся над будівництвом подібного проекту на своїй ділянці, то спеціалісти компанії «ДеревоДім» із задоволенням втілять усі ваші побажання в реальність за приємною ціною з гарантією якості, надійності та своєчасності.

Поділитись:

Попередня новина: Бюджетний варіант дерев'яної "бочки-лазні" від спеціалістів компанії "ДеревоДім"

Наступна новина: Купіль для лазні – це запорука здоров’я!

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)