Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Збірні будинки з брусу: особливості та переваги

 1. Збірні будинки з брусу: особливості та переваги
 2. Технології будівництва
 3. Переваги збірних дерев’яних будинків

1. Збірні будинки з брусу: особливості та переваги

На сучасному ринку будівництва нерухомості особливої популярності набувають збірні будинки з використанням готового обробленого матеріалу. І це не дивно, адже вони мають велику кількість переваг.

Що таке збірні будинки з брусу?


Дерев’яний збірний будинок – це звичайне житло зі зрубу, що зводиться з використанням вже заготовленого матеріалу.
По своїй суті, збірні будинки зі зрубу нагадують конструктор, що складається з готових та підігнаних між собою елементів, розміри яких визначені проектом.


foto

2.Технології будівництва

 •  Збірні будинки з брусу можуть бути збудовані за типовим або за індивідуальним проектом.
 • Після розробки проекту заготовлюється стіновий матеріал. Кожен елемент майбутньої будівлі нумерується та складається в палети. Процес транспортування брусу здійснюється спеціальним автотранспортом з дотриманням усіх технологічних особливостей перевозки. Матеріал обов’язково обробляється антисептиком.
 • Підготовка та заливка фундаменту. Будь – який будинок потребує надійної основи, в тому числі і дерев’яний будинок. Зазвичай, для такого типу житла обирають стрічковий тип фундаменту.
 • Брус транспортується на ділянку з готовими пазами та чашками, що в свою чергу забезпечує швидкість складання конструкції.  В процесі збірки враховуються усі комунікаційні лінії. На ділянці, елементи складаються в будинок.

foto3

3.Переваги збірних дерев’яних будинків

 1.  Економія часу на зведення такого дерев’яного будинку – найбільш вигідне рішення для швидкого будівництва. Використовується оброблений готовий матеріал та новітні технології зведення.
 2. Практичність – збірні дерев’яні будинки складаються подібно до конструктора. Важливо лише розташувати деталі відповідно до проекту і в результаті можна отримати сучасний та надійний будиночок. Оциліндрований брус в руках справжніх професіоналів складається досить легко та швидко.
 3.  Зручність – складається за готовою схемою, зазвичай за типовими проектами.
 4. Замовник працює з однією компанією від моменту заготовки брусу до етапу збірки будинку. Компанія несе відповідальність та повністю контролює процес будівництва в цілому, займається усіма організаційними процесами.
 5.  Висока якість будівництва, що відповідає усім стандартам та вимогам.
 6.  Фіксована вартість і визначена дата монтажу будинку сприяють плануванню витрат замовника. Вартість будинку прописується у договорі, що дозволяє уникнути непередбачених витрат.
 7.  Ефективність збірних дерев’яних будинків, що обумовлюється теплоізоляційними властивостями деревини.
 8.  Індивідуальна архітектура збірних будинків – замовник може обрати будь – яку архітектуру і внутрішнє планування будинку всередині.
 9.  Можливість обслуговування будинку виробником, тобто технічне обслуговування, поновлення фасаду.
 10.  Екологічність будинків – матеріал, що використовується є максимально природнім, забезпечує природню вентиляцію, не є токсичним.
 11. Такі будинки мають естетично привабливий вигляд та виглядають досить акуратно.
 12.  Саме виробництво конструктивних елементів не залежить від кліматичних умов. Може здійснюватися навіть в екстримальних погодніх умовах.

Разом з тим такий збірний будинок має такі ж переваги, що і звичайний дерев’яний зруб і окрім цього, швидко та оперативно складається в готовий будинок.

Збірні будинки – це швидкість зведення житла та гарантія якості.

gotovyu konstruktor

Виготовлення конструктора для будинку на території фірми практикується зазвичай в тих випадках, коли немає можливості підключитися до трьохфазної лінії електропередач на ділянці замовника (чашкозарізні станки – трьохфазні). В такому випадку собівартість будівництва зростає на 5-6 відсотків, оскільки передбачає додаткові роботи з монтажу-демонтажу конструктора будинку на території будівельної компанії.

Збірний будинок – здатний прослужити на протязі тривалого часу та переходити з покоління в покоління.
Навіть на протязі декількох поколінь, він не втратить свою форму, не просяде, не втратить своїх властивостей та завжди буде виглядати як новий.

Цікавитесь збірними будинками з брусу?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Усадка дерев'яного будинку. Компенсатор усадки.

Наступна стаття: Внутрішнє оздоблення дерев’яного будинку

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)