Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Як визначитися з розміром лазні

Обираємо оптимальні розміри лазні

Вступ

Власники заміських будинків часто задумуються про облаштування на своїй території дерев’яної бані з бруса. «Як обрати оптимальний розмір лазні?», – перше питання, яке виникає в охочих її придбати. Ми розповімо як підібрати розміри бані, щоб забезпечити комфорт та раціонально використати свою територію.

Оптимальний розмір лазні

Зазвичай розмір бані залежить від кількості людей, які будуть її постійно відвідувати. Тому визначити габарити лазні можна лише в індивідуальному порядку. Окрім чисельності відвідувачів, на майбутні розміри впливають й інші показники: побажання клієнта, розміри пічки та земельної ділянки, на якій має здійснюватися будівництво.

Стандартну лазню розділяють на три зони: парну, мийну і передбанник. Розміри цих приміщень теж підбираються індивідуально.

V_11-06-2014_F_Sauna_cam_(2)_red

Розміри парної кімнати

Парна кімната є головним приміщенням у лазні. Параметри цієї зони залежать від розмірів пічки, кількості людей, які будуть паритися, дизайну. У парній можна проводити час сидячи або лежачи, відповідно й розміри полиць будуть впливати на загальну площу приміщення. Лавки, для любителів паритись лежачи мають бути не менше 95 см, сидячи – 40-45 см.

В середньому на одну людину потрібно виділити 1,5 кв. м.

Розміри мийної

Головним призначенням мийної кімнати є  можливість освіжитися після парної. По суті, це приміщення, де людина миється, тому доцільним є встановлення душу або невеликої купелі, резервуарів з холодною та теплою водою та лавок для відпочинку. Рекомендується розраховувати розмір мийної з урахуванням того, що на одну людину потрібно не менше 1 кв.м.

Розміри передбанника

Передбанник – приміщення,  яке виконує роль температурного бар’єра та роздягальні. Великої площі він не вимагає та може бути будь-якого розміру та дизайну.

Висновки

Сучасні лазні можуть бути обладнанні й додатковими приміщеннями та  об’єктами: відпочинкова, кімната для СПА процедур, басейн та ін. Особливих вимог до розміру лані немає, все залежить від особливостей побажання клієнта, кількості відвідувачі та дизайнерських рішень.

Обрати оптимальний розмір лазні допоможуть фахівці компанії «ДеревоДім»!

Ми дбаємо про Ваш комфорт та безпеку!

Цікавитесь як визначитися з розміром лазні?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Екстер’єр будинку з дерева

Наступна стаття: Облаштування дитячої кімнати в будинку зі зрубу

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)