Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Як можна заощадити на будівництві дерев’яного будинку зі зрубу

  1. Як можна заощадити на будівництві дерев’яного будинку зі зрубу

1. Як можна заощадити на будівництві дерев’яного будинку зі зрубу

Вступ

Будівництво дерев’яного заміського будинку – це досить відповідальний та затратний процес, тому приступаючи до такої важливої справи часто майбутні господарі намагаються заощадити власні кошти.

Ціна будинку з бруса завжди залежить від великої кількості різних факторів.

Деревина – це природний матеріал, який є досить піддатливий і простий в обробці. Саме тому, з дерева зводять різноманітні споруди – від простих і лаконічних до оригінальних і масштабних.

Ціна на дерев’яні заміські будинки з бруса може бути знижена при дотриманні декількох правил – секретами економії ми сьогодні з Вами поділимося.

Разом з тим, варто відмітити, що є такі важливі витрати по будівництву, економити на яких, ми не рекомендуємо, щоб не погіршити якість реалізованого об’єкту.

До них відносяться:

  1. Будівельна компанія – підрядник. Слід звертатися лише до перевірених спеціалістів, які володіють достатнім досвідом та знаннями, власним виробництвом та необхідним устаткуванням.
  2. Будівельний матеріал. Якість матеріалу має бути відмінною, адже від нього залежить довговічність вашого житла.
  3. Фундамент це основа будь-якої оселі, тому він повинен бути міцним та надійним.

На цих конструктивних елементах вашого житла ми не рекомендуємо економити. І вважаємо, що робити їх необхідно якомога якісніше.

40825328 - house with open interior on top of blueprints documents and mortgage calculations and workers

Рекомендації по заощадженню коштів на будівництві зрубу

Ми підібрали для Вас декілька основних рекомендацій, які допоможуть вам заощадити кошти на спорудженні зрубу.

  1. Обирайте простий та лаконічний проект будинку, без складних архітектурних рішень.

Загальна архітектура будинку, діаметр стінового матеріалу, кількість внутрішніх перестінків, висота поверхів, форма та складність дахового покриття, кількість віконних та дверних конструкцій, особливості облаштування декоративних елементів, терас та балконів суттєво впливають на кінцеву вартість будівництва.

Так, чотирикутний в плані, півтораповерховий  будинок під  простим двоскатним дахом коштуватиме на 15-20%  дешевше, ніж аналогічний за площею, складний за формою одноповерховий будинок із “поламаманим” багатоскатним дахом.

  1. Обирайте більш бюджетні комплектуючі матеріали для дерев’яного будинку.

Вартість усіх комплектуючих матеріалів, які використовуються для будинку впливають і на кінцеву вартість спорудження зрубу загалом.

Комплектуючими матеріалами для дерев’яного будинку зі зрубу є: вікна, двері, лакофарбові покриття, герметики, покрівельний матеріал на дах, підлогове покриття, матеріал для оздоблення стелі та інші.

Так, вікна та зовнішні двері можуть бути звичайними столярними, алюмінієвими, виконаними з євробрусу, металопластиковими. В свою  чергу, металопластикові вікна можуть бути ламінованими або неламінованими, з одинарним або подвійним склопакетом, трьох або п’ятикамерною рамою, з енергозберігаючим напиленням та без нього. Різниця між простим столярним вікном і вікном із алюмінію буде значною.

Лакофарбове покриття, що використовується для захисту зовнішніх стін  може мати гарантійний експлуатаційний термін від 2-3 до 15 років. Різниця між найдорожчими та найдешевешими лаками також можу бути суттєвою.

Різниця в ціні по лакофарбових покриттях може відрізнятися також і за рахунок виробника. Європейська продукція буде дещо вищою в ціні у порівнянні із лакофарбовими покриттями українського виробника.

Як покрівельний матеріал для даху будинку можна використати металочерепицю, бітумну черепицю, натуральну черепицю, тощо.  Метр квадратний дахового пирога накритого металочерепицею обійдеться майже вдвічі дешевше  аналогічного метра квадратного дахового пирога під бітумною черепицею.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» завжди пропонують своїм замовникам два варіанти: дорожчі та дешевші оздоблювальні матеріали, щоб кожен зміг обрати для себе оптимальне рішення.

Насправді якість продукції вітчизняних виробників не завжди поступається за технічними характеристиками своїм закордонним аналогам.

Тому, інколи як альтернативу задля заощадження коштів на спорудження зрубу можна обрати більш дешеві матеріали.

  1. Замовляйте нижчу ступінь готовності будинку

Як правило, чим вищий рівень готовності зрубу, тим вищою, відповідно, буде вартість квадратного метра  загальної площі будинку.

Так, будинок зданий “під ключ” з усіма зовнішніми та внутрішніми оздоблювальними роботами,  змонтованими комунікаціями коштуватиме вдвічі, а то й втричі дорожче від “сирого” будинку без вікон і дверей виконаного за аналогічним проектом.

Тому, для зручності наших замовників ми  розробили декілька комплектацій, які відрізняються ступенем готовності зрубу на момент його здачі клієнту, які представлені на нашому сайті.

Це означає, що наші спеціалісти можуть спорудити для вас як «коробку», «каркас» зрубу, так і підготувати його повністю «під ключ».

Мінімальні ціна, передбачена за «каркас» будинку – 200 дол. за м2. Подальші опоряджувальні роботи можна виконати або ж замовити будь-коли.

Висновки

Заощадити на будівництві дерев’яного будинку зі зрубу досить реально. Способів для скорочення обмеженого бюджету є багато. Головне, щоб економія не вплинула на кінцеву якість будівництва будинку.

Разом з тим, важливо враховувати деталі спорудження житла, на яких не варто заощаджувати.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» зможуть вас проконсультувати з приводу того, яким чином можна реалізувати ваш проект за більш доступною ціною та запропонують альтернативні бюджетні варіанти проектів зрубу.

Цікавитесь як можна заощадити на будівництві дерев’яного будинку зі зрубу?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Тривалість експлуатації дерев’яних будинків зі зрубу: захист та догляд

Наступна стаття: Особливості оздоблення стін дерев'яного будинку

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)