Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Що краще обрати: поетапне будівництво чи будинок “під ключ”?

  1. Що краще обрати: поетапне будівництво чи будинок “під ключ”?
  2. Спорудження дерев’яного будинку з бруса «під ключ»

1. Що краще обрати: поетапне будівництво чи будинок “під ключ”?

Все більше і більше людей віддають перевагу проживанню у власному будинку – в передмісті, далеко від міської метушні. І хоча цей вибір виправданий наявністю незаперечних переваг – відпочинок у власному саду, ігри з дітьми на свіжому повітрі, барбекю з друзями і інші радощі приватного домоволодіння, спочатку доводиться пройти через хоч і приємні, але все-таки істотні клопоти, пов’язані з будівництвом будинку.

Тому не дивно, що рішення про початок будівництва приватного житла є важливим етапом в житті будь-якої сім’ї.

Перш, ніж розпочати будівництво дерев’яного будинку зі зрубу важливо визначитися із запитанням: вибрати поетапне будівництво чи замовити будівництво споруди відразу «під ключ».

Безумовно, що кожен із варіантів має свої переваги та недоліки, які ми сьогодні і розглянемо більш детально.

Спорудження дерев’яного будинку з бруса «під ключ»

Будівництво дерев’яного будинку «під ключ» – означає виконання повного спектру робіт, які необхідні для побудови, включаючи внутрішню фінішну обробку приміщень. Після зведення будинку «під ключ» Ви можете заносити меблі та заселятися.

А1

Переваги будівництва заміського будинку «під ключ»

Основними перевагами будівництва дерев’яного будинку під ключ є:

  1. Головна причина, чому варто обирати будинок з дерева «під ключ» полягає в тому, що будівельна компанія здає замовнику повністю готове житло зі всіма внутрішніми та зовнішніми роботами. І в таке житло можна одразу ж в’їжати після виконаних робіт.
  2. Економія особистого часу. При замовленні спорудження будинку «під ключ» Ви економите багато часу, який зможете присвятити своїй сім’ї та роботі. Окрім цього, Вам не потрібно буде шукати кваліфікованих та досвідчених фахівців в різних сферах будівництва, так як їх надає будівельна фірма, в яку Ви звернулися.
  3. Гарантії на архітектурно-будівельні конструкції, що передбачаються договором. Професійний забудовник надає гарантії на усі виконані будівельні роботи.
  4. Професійна та досвідчена будівельна компанія забезпечує злагоджене та послідовне виконання усіх будівельних робіт. Всі спеціалісти працюють як одна команда, що дозволяє уникнути будь-яких технологічних проблем при переході з одного етапу виконання робіт до іншого.

Недоліки будівництва будинку «під ключ»

Недоліки будівництва будинку «під ключ»:

  1. Висока вартість. Виконання усіх внутрішніх та зовнішніх опоряджувальних робіт тягне за собою значні витрати.

F2

Поетапне будівництво: переваги та недоліки

Основна перевага поетапного будівництво це можливість планування своїх витрат замовником, по мірі виконання тих чи інших робіт.

Недоліки такого будівництва:

  1. Процес будівництва може значно розтягнутися в часі.
  2. Не всі будівельні компанії згідні будувати будинок частинами. Найчастіше доводиться звертатися до різних забудовників і відповідно витрачати додатковий час та кошти.

Перевагою  співпраці з компанією «ДеревоДім є те, що ми готові побудувати вам будинок в будь-якій комплектації, від базової до завершення усіх робіт «під ключ».

На першому етапі будівництва ми готуємо «Базову» комплектацію. Ця комплектація включає: монтаж стін, перестінок, кроквяної частини даху.

Після зведення «каркасу» будинку настає час для його опорядження та відповідно додаткової комплектації.

На цьому етапі із замовником погоджуються усі матеріали та комплектуючі, такі як: вікна, двері, покрівля і т. д.

Вартість на ці послуги прораховані в наших комплектаціях на сайті. Такий підхід є досить зручним, так як дозволяє обрати найоптимальнішу ступінь готовності будинку для кожного замовника та прорахувати його вартість.

Багаторічний досвід дерев’яного домобудівництва дозволяє стверджувати, що будівництво дерев’яного заміського будинку «під ключ» має набагато більше переваг в порівнянні з «коробкою» будинку і буде чудовим рішенням, якщо ви бажаєте отримати вже готовий дерев’яний будинок.

Спеціалісти компанії пропонують до вашої уваги величезний вибір проектів будинків зі зрубу, серед яких обов’язково знайдеться ідеальний варіант для Вас.

Наші фахівці із радістю побудують для Вас якісний та надійний будинок, щоб ви завжди могли насолоджуватися його комфортом та затишком.

 

Цікавитесь поетапним будівництвом чи спорудженням зрубу “під ключ”?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Стовпчастий тип фундаменту для дерев’яного будинку: його особливості, переваги та види

Наступна стаття: Дерев'яні дуплекси зі зрубу

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)