Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Поновлення лакофарбового покриття дерев’яних будинків

  1. Поновлення лакофарбового покриття дерев’яних будинків
  2. Результати вчасного поновлення лакофарбового покриття

1. Поновлення лакофарбового покриття дерев’яних будинків

Дерев’яні будинки зі зрубу є міцними та надійними. Однак в процесі їх експлуатації, впливу сонячних променів, опадів, вітрів, вологості, перепадів температур, деревина може піддаватися руйнівним процесам, і як наслідок втратити свій зовнішній естетично привабливий вигляд. Тому, щоб цього не трапилося здійснюється певний комплекс реставраційних робіт щодо дерев’яних будинків.

Реконструкція дерев’яних будинків  – це складний та трудомісткий процес. Для відновлення зовнішнього вигляду зрубу виконується ряд таких реставраційних робіт як: шліфування, відбілювання, герметизація, лакування брусу тощо.

Сьогодні більш детально розглянемо особливості поновлення лакофарбового покриття дерев’яних зрубів.

Лакофарбові покриття виконують не лише декоративну, але й захисну функцію. Лакування дерев’яних будинків підвищить термін їх служби та захистить від впливу зовнішніх негативних факторів.

Перед початком усіх робіт необхідно детально ознайомитися з технологією лакування зрубу та підібрати якісні матеріали.

Чинники, що негативно впливають на стан зовнішнього фасаду дерев’яного будинк

Серед основних чинників, що негативно впливають на стан зовнішнього фасаду дерев’яного будинку  можна виділити наступні:

  • Розміщення будинку. Чим менше стіни зрубу захищені від попадання прямих сонячних променів, тим швидше зноситься лак. Продовжують життя лакофарбовому покриттю (ЛФП) тінь від  сусідніх дерев та споруд, парканів, тощо. З цієї ж причини, лак на північному фасаді будинку завжди служить довше, ніж на південному.
  • Погодні кліматичні умови: вологість, опади, сонце, інтенсивність вітрів. Постійні вітри, що несуть гострі мікрочастки пилу негативно впливають на лакофарбове покриття і скорочують терміни його експлуатації.

F2

Етапи та особливості поновлення лакофарбового покриття

Всім своїм замовникам ми рекомендуємо проводити огляд дерев’яного зрубу один раз в шість місяців. Цього абсолютно достатньо для своєчасного встановлення рівня зношення лакофарбового покриття.

Як правило, всі виробники ЛФП для дерев’яних поверхонь надають гарантію на свою продукцію, в середньому це 5-6 років залежно від пігменту та відповідної лінійки.

По закінченню цих гарантійних термінів рекомендується освіжити покриття на зовнішніх стінах фасаду будинку.

Але для того, щоб повторне покриття було виконано максимально якісно та прослужило не один рік, необхідно його здійснювати в кілька етапів.

Якщо стан зовнішнього фасаду будинку задовільний, верхній шар фарби знімати не обовязково. Старе покриття можна просто заматувати за допомогою наждачного паперу, заробляючи існуючі пошкодження на поверхні зрубу. Після цього поверхню варто очистити від пилу та бруду. І на завершення – нанести відповідне лакофарбове покриття.

Якщо ж Ви тривалий термін не поновлювали зовнішнє покриття стін вашого будинку і на ньому з’явилися певні пошкодження, в такому випадку, варто спершу пошліфувати зовнішні стіни, після чого нанести повторне покриття.

Наносити фарбу найкраще паралельно до поверхні з використанням кисті.

Варто пам’ятати, що грамотний підхід і відповідальне реставрування брусу значно продовжать термін служби вашого будинку.

Температурний режим нанесення більшості лакофарбових покриттів + 15 градусів, але при цьому бажано уникати попадання прямого сонячного проміння  та не виконувати роботу в дощову погоду.

Відтінок лакофарбових покриттів власники обирають самостійно в залежності від власних вподобань.

F!

2. Результати вчасного поновлення лакофарбового покриття

В результаті вчасного та правильного фарбування будинку Ви отримуєте:

  • Привабливий зовнішній вид зрубу;
  • Захист споруди від впливу зовнішнього середовища;
  • Мінімальний ризик виникнення тріщин та плісняви;
  • Усунення візуальних дефектів, якщо такі є;
  • Захист дерев’яного будинку від передчасного старіння та псування.

Реставрація дерев’яного будинку – це невід’ємна процедура для захисту і збереження краси зрубу.

В процесі роботи спеціалісти компанії «ДеревоДім» використовують тільки найкращі матеріали. Тому, Ви однозначно можете бути впевнені в тому, що отримаєте надійний результат.

Цікавить поновлення лакофарбового покриття в зрубах?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Особливості захисту дерев’яного будинку зі зрубу від пожежі

Наступна стаття: Як правильно обрати площу у дерев’яному будинку?

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)