Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Підсвітка фасаду дерев’яного будинку

  1. Вступ
  2. Принципи установки архітектурного освітлення
  3. Типи архітектурного освітлення

Вступ

З поміж усіх дерев’яні будинки вирізняються своєю естетичною привабливістю. Красою такої оселі хочеться насолоджуватися і вдень і вночі. Якщо у світлу пору доби оздобу прикрашають сонячні промені, то вночі її потрібно підкреслити штучним освітленням, яке як правило, не лише виконує декоративну функцію, а є корисним з практичної сторони.

IMG_9252

Принципи установки архітектурного освітлення

Архітектурне освітлення, мов би за велінням чарівної палички підкреслює всі переваги будинку з бруса, перетворює сутінкове обійстя на казку. Існує декілька принципів облаштування підсвічення фасадів дерев’яних будинків. Розглянемо найпопулярніші з них.

Локальне підсвічування

  • Такий тип підсвічування фасаду будинку з бруса використовують для акцентування уваги на деяких частинах будівлі або його конструкції.  Найчастіше таким підсвіченням виділяють колони, таблички, рельєф.

Заливне підсвічування

  • Загальне заливне освітлення дає змогу продемонструвати будинок у всій красі. Світло немов би повністю огортає домівку, підкреслює її особливий стиль.  Засоби для такого освітлювання фасаду найчастіше розміщують на землі. Найкращим рішенням є комбінування заливного підсвічування з локальним, для більш вдалого виділення деталей.

Приховане підсвічуваня

  • Найпопулярніший варіант серед сучасних дизайнерів та архітекторів. За допомогою даного принципу встановлення архітектурного підсвічення можна стильно підкреслити ефектний вигляд будинку, відтіняючи деякі частини споруди.

Типи архітектурного освітлення

  • Підбір освітлення фасаду дерев’яного будинку – відповідальний момент. Приступати до вибору підсвічування фасаду, слід з такою ж ретельністю як і для внутрішнього світла. В теперішній час пропонується різноманіття типів архітектурного освітлення, деякі з них, ми сьогодні розглянемо.

Функціональне підсвічування

  • Провідною функцією функціонального підсвічування є зробити фасад яскравим та покращити видимість на прилеглих до нього територіях.

Декоративне підсвічування

  • Такий тип підсвічування дає змогу виділити архітектурні особливості приміщення, органічно вписати зовнішній вигляд будинку в ландшафт ділянки

Висновок

Вдало вибране підсвічування успішно підкреслить архітектуру будинку з бруса та підвищить загальну безпеку. Слід пам’ятати, що в освітленні заміського будинку головне не перестаратися та не зробити оселю Сонцем на Землі. Проектування фасадного освітлення – складна та кропітка робота, яку слід довірити професіоналам.

Цікавить питання підсвітки фасаду дерев’яного будинку?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Як вберегти будинок від пожежі

Наступна стаття: Балкон у дерев’яному будинку

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)