Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Облаштування дитячої кімнати в будинку зі зрубу

  1. Облаштування дитячої кімнати в будинку зі зрубу

1. Облаштування дитячої кімнати в будинку зі зруба

Вступ

При облаштуванні дитячої кімнати у батьків виникає першочергове побажання  вдало поєднати екологічність матеріалів для оздоблення та примхливий смак своїх малюків. Дерево – це універсальний природний матеріал, який вдало впишеться в будь-який стиль: чи то спальня принцеси, каюта капітана, зореліт космічного героя, а можливо й затишне житло любителя коміксів.

Розташування дитячої кімнати в будинку з бруса

Багато батьків прагнуть, щоб кімната дітей була якомога ближче до батьківської спальні, та це не завжди найкраще рішення. Коли дитина підросте, таке розташування кімнат може завдавати незручностей.

Якщо говорити про розміщення дитячої кімнати відносно сторін світу, краще обрати південний бік. З цієї сторони природне освітлення краще та його більше ніж в інших куточках дому.

Зонування дитячої кімнати

Для комфорту дитини слід завчасно здійснити зонування кімнати. Психологи вважають, що це позитивно впливатиме й на розвиток здібностей малюка та покращення його емоційного стану. Вдалим рішенням буде поділ кімнати на три зони: для сну, навчання та відпочинку. Розділяти їх можна за допомогою різного світла, подіумів, перегородок, чи колірного рішення.

Колір стін в будинку з оциліндрованого бруса

Під час планування дитячої кімнати, слід по максимуму використовувати дерево. Перевагою цього матеріалу є те, що воно потребує мінімальної обробки, але його можна гармонійно поєднати з різними стилями. Сучасні лакофарбові покриття є безпечними для людини, тому можна сміливо використовувати їх при оформленні дитячої кімнати. Стіни можна пофарбувати у різні кольори, але не слід забувати, що сприятливими для дитини будуть спокійні відтінки. Сучасні виробники пропонують сотні різних варіантів лакофарбових покриттів.

Чимало  власників будинків з оциліндрованого бруса, вирішують зберегти натуральний колір деревини, а унікальності кімнаті свого дитя надають різними деталями.

Дизайнерські рішення для дитячої кімнати

Дерев’яні стіни можна гармонійно поєднати з будь-яким дизайнерським рішення. Сучасними варіантами дитячих кімнат є кімнати в Скандинавському стилі, Лофт, Хай-тек, Прованс…. Варіантів безліч, меж для фантазії немає!
Компанія «ДеревоДім» з радістю втілить у життя навіть найсміливіші рішення!

image

Цікавитесь облаштуванням дитячої кімнати в будинку зі зрубу?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Як визначитися з розміром лазні

Наступна стаття: Тривалість експлуатації дерев’яних будинків зі зрубу: захист та догляд

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)