Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Корисні поради по облаштуванню дерев’яного будинку меблями

 1. Корисні поради по облаштуванню дерев’яного будинку меблями
 2. Переваги вибору дерев’яних меблів в будинок

1. Корисні поради по облаштуванню дерев’яного будинку меблями

Не дивлячись на прогрес сучасних технологій, дерев’яні заміські будинки «не виходять із моди». Більш того, саме за останні роки вони стали ще більш популярними, ніж раніше.

Спорудивши дерев’яний будинок, багато власників задумуються: а як же краще його облаштувати?

Адже, очевидно, що зруби мають свій унікальний та неповторний стиль, який необхідно підкреслити відповідними меблями.

Тому, в цій статті ми підібрали декілька порад, які меблі краще підійдуть для будинку із дерева.

Розпочнемо з найбільш важливого питання – якості меблів.

 • Обирайте меблі з якісних та натуральних матеріалів.

Сучасний ринок пропонує безліч матеріалів для виготовлення меблів. Це можуть бути: ДСП, МДФ чи інший вид матеріалу.

Виробники меблів докладають максимум зусиль, щоб покращити якість виробів з штучних матеріалів. Проте такі меблі все ж можуть бути токсичними, особливо  для людей, схильних до алергії.

Важливо, щоб меблі були максимально зручними для використання, естетично красивими, надійними, безпечними в плані екологічної чистоти, і, звичайно ж, довговічними. Тому, ідеальним рішенням є меблі з масиву дерева.  

F2

Погодьтеся, важко уявити інтер’єр зрубу без дерев’яних меблів? Найкраще, якщо вона буде з чітким, натуральним малюнком деревини. Такі меблі будуть чудово поєднуватися з дерев’яними стелями, балками та нададуть кімнатам вашого будинку неперевершену атмосферу.

Натуральне дерево – це завжди екологічно, тепло та природньо. І це перший матеріал, на який варто звертати увагу, якщо ви збираєтеся облаштувати меблями заміський дерев’яний будинок зі зрубу. Вибір якісних і натуральних матеріалів стане запорукою здорової обстановки в будинку.

 • Обирати меблі необхідно залежно від функціонального призначення приміщення.

Звичайно ж, що для різних кімнат підходять абсолютно різні меблі. І у великому дерев’яному будинку зі зрубу вони повинні бути відповідними. Адже, кожна кімната – різна за розмірами, стилем та своєму функціональному призначенню.

Відмінним варіантом є меблі, виготовлені під індивідуальне замовлення відповідно до розмірів кімнати. Меблі під замовлення будуть дещо дорожчі за готові, що продаються в магазині. Але врахуйте, що в такому випадку про індивідуальний підхід прийдеться забути.

F2

 • Меблі повинні займати третину приміщення. Багато меблів допускається тільки на кухні. В інших кімнатах чудово працює принцип «мінімалізму».
 • При розміщенні меблів в кожній кімнаті визначається центр композиції, тобто таке місце в приміщенні, яке відразу «впадає в очі» при вході в кімнату. Це може бути камін, диван, стіл чи будь-який інший елемент. Навколо центрального елементу інтер’єру облаштовується все приміщення, і меблі розставляються відповідно до центру композиції.
 • Не варто розміщувати меблі під самою стіною. У будь-якому, навіть невеликому просторі, необхідно залишати мінімальний відступ між стінами зрубу та предметами меблів. При такому підході приміщення виглядає просторішим та об’ємнішим.
 • Дотримання візуальної рівноваги та балансу в розміщенні предметів меблів. Такий баланс створюється завдяки поєднанню масивних  меблів з невеликими їх ансамблями або ж комбінації різних форм та текстур.
 • У вітальній кімнаті, зазвичай, передбачаються м’які та корпусні предмети. Головний акцент може бути зроблено на диван. Тому, він повинен бути максимально якісним та комфортним для Вас.
 • Основним елементом в спальній кімнаті є ліжко. Найбільш надійним та довговічним стане ліжко з масиву дерева. Обираючи ліжко та матрац, покладайтеся повністю на власні відчуття. Але не забувайте, що мінімальний запас по довжині ліжка повинен становити хоча б десять сантиметрів, а краще ще більше. Біля ліжка зручно поставити тумбочки або ж комод.
 • В кухню меблі підбираються, виходячи з побажань власників житла. Зазвичай, це кухонні меблі, обідній стіл та стільці до нього. При виборі меблів для кухні – матеріал виготовлення дуже важливий. Так як на кухні завжди буде підвищена вологість і температура через роботу всіх приладів. Тому, варто обирати більш дорогі і надійні матеріали, особливо для робочих поверхонь.
 • Меблі в дитячу кімнату підбираються, виходячи з віку та бажань дитини. Тут також необхідно буде облаштовувати як м’які, так і корпусні меблі.

F1

2. Переваги вибору дерев’яних меблів в будинок

 • Довговічність. Дерев’яні меблі – довговічні, їм не страшні будь-які ремонти чи перестановки. При належному догляді вони зберігають свою форму та властивості на довгі роки.
 • Унікальність. Усім добре відомо, що не існує в світі двох однакових візерунків дерева. Тому, обираючи натуральні меблі, Ви можете бути впевнені, що такі ж подібні Ви більше ніде не знайдете.
 • Природність. Дерево – натуральний, екологічно чистий та корисний для здоров’я матеріал. Меблі, що покриті екологічно чистими продуктами, набувають ще більшої цінності та функціональності.
 • Зовнішній вигляд. Натуральні меблі виглядають набагато краще, ніж їх синтетичні аналоги. Окрім цього, навіть коли дерев’яні меблі почнуть старіти, вони стануть ще більш красивими та набудуть ще більш унікального характеру.

Пам’ятайте, що дерево прекрасно поєднується з кожним елементом дерев’яного будинку зі зрубу.

Підсумовуючи усе вище перелічене, відмітимо , що при виборі меблів для заміського дерев’яного будинку зі зрубу необхідно орієнтуватися на якість матеріалу виготовлення, відповідність виробів функціональному призначенню того чи іншого приміщення, а також враховувати рекомендації щодо розташування предметів меблів в різних кімнатах.

Меблі – це важливий елемент опорядження будинку, що надасть особливого затишку та комфорту кожному куточку вашої оселі.

Цікавить питання по облаштуванню дерев’яного будинку меблями?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Дизайн інтер’єру будинку зі зрубу: критерії якісного дизайну

Наступна стаття: Розширення простору в дерев'яному будинку зі зрубу

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)