Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Консервація будинку з бруса до відновлення будівельних робіт

Вступ

У процесі будівництва будинків інколи виникають ситуації коли потрібно призупинити роботи для їх відновлення згодом. В такому випадку недобудову потрібно «законсервувати» аби захистити від зовнішнього впливу.

Що таке консервація будівництва?

Консервація дерев’яного будинку з бруса – це ряд заходів, спрямованих на збереження міцності та стійкості вже зведених конструкцій, до моменту відновлення монтажних робіт.

В першу чергу консервація спрямована на захист від вологи. Вода, що проникає в пори будівельних матеріалів при низьких температурах замерзає та руйнує їх.

Тип консервації залежить від етапу, на якому було призупинене будівництво зрубу.

Захист фундаменту

Первоочередной задачей является не допустить замачивания фундамента и промерзания почвы у его основания. Для предотвращения негативных последствий рекомендуется отсыпать грунт с уклоном в противоположную сторону от фундамента. Также следует сделать своеобразные канавы для отвода воды.

Рекомендуется обустроить временную отмостку вокруг фундамента из глины и покрыть верхний срез фундамента и отмостки рубероидом.

content_plenka-na-fundamente-1024x768

Захист зрубу без даху

Якщо будівництво доводиться перервати раніше ніж облаштовано дах будинку, потрібно виконати ряд заходів, спрямованих на його захист.

Перш за все потрібно облаштувати дерев’яну конструкцію даху, яка включає крокви, лати, контррейки. Обов’язкове встановлення гідробар’єрної плівки, які безпосередньо виконуватиме захист недобудованого будинку.

Захист віконних та дверних прорізів

Підготовка віконних та дверних прорізів важливий момент консервації зрубу, який дасть змогу захистити його не лише від несприятливих погодних умов, а й людського фактора негативного впливу.

Рекомендовано встановлювати тимчасові двері або закривати прорізи дерев’яним щитом. Віконні прорізи прикривають щільною плівкою або дерев’яними щитами.

Проте, слід не забувати, що мають залишатися щілини для провітрювання приміщень.

2 (4) (1)

Захист стін

Стики зрубу обов’язково потрібно законопатити спеціальними матеріалами. Брус повинен бути оброблений всіма необхідними антисептичними засобами для захисту від шкідників та гниття.

Висновки

Будівництво дому може здійснюватися у декілька етапів та з перервами. Такі інтервали не вплинуть на якість завершеного об’єкта, якщо правильно його готувати до пауз.  Правильна консервація будинку дозволить уникнути зайвих витрат на будівництво.

Компанія «ДеревоДім» пропонує різні комплектації будинків. Навіть при комплектації «База» та «Стандарт» будинок буде захищений від зовнішніх факторів та готовим до відновлення робіт «під ключ».

Цікавитесь консервацією будинку з бруса?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Декоративна обробка цоколю

Наступна стаття: Екологічність дерев’яних будинків

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)