Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Екологічність дерев’яних будинків

Екологічність – головний тренд сучасності.

За офіційними даними, близько 30% сміття у всьому світі – будівельного походження. Гори відходів залишають свій негативний слід на флорі та фауні планети, через роки, непридатні для життя будинки перетворяться на бетонні звалища.

А що ж потім? Як жити нашим нащадкам? Позбутися від старих будівель без шкоди для довколишнього світу доволі складно. Суспільство вже зараз усвідомлює, що більш дієвим є сучасне будівництво оселі за новими стандартами природності.

Головні принципи екологічного житла

Для того, аби житло вважалося екологічним, воно повинне відповідати певним принципам зеленого будівництва:

  • Мінімальний вплив на навколишнє середовище;
  • Безвідходне виробництво (можливі залишки сміття, яке швидко розкладається);
  • Використання безпечних для здоров’я людей та тварин матеріалів.

ekologiya_zhilistcha

Дерево – основний ЕКО-матеріал у будівництві

Дерев’яні будинки з бруса є екологічно чистими! Багато людей помилково вважають, що це твердження не правдиве, бо для будівництва використовують зрубані дерева. Профільні фірми використовують лісоматеріал, вирощений спеціально для виробництва.

Щороку компанія «ДеревоДім» здійснює висадку нових дерев на місці зрубаних. Замість одного вирубаного дерева, з’являється два молодих саджанці, які будуть слугувати наступному поколінню.

Швидкість відновлення дерев’яних ресурсів

Деревина – швидко відновлюваний ресурс, отримання якого не тягне небезпечних викидів в атмосферу. З моменту висадки, молоді саджанці забирають вуглекислий газ з повітря, а швидкість їх росту та поновлення значно більша від інших запасів.  Ресурси, які добуваються з земних надр є обмеженими та подекуди невідновними.

Друге життя зрілого дерева

Дерево приносить користь природі й людям навіть у зрізаному вигляді. Дерев’яні будинки з бруса наділені унікальною властивістю «дихати», пропускати через себе повітря зсередини назовні та назад. У такий спосіб оновлюється повітря в будинку,  що здійснює позитивний вплив на здоров’я людини, очищаючи її легені.

Прагнете дізнатися більше про дерев’яні будинки?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Консервація будинку з бруса до відновлення будівельних робіт

Наступна стаття: Екстер’єр будинку з дерева

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)