Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Дерев’яний заміський будинок з панорамними вікнами

Панорамне скління в дерев’яному будинку зі зрубу

Панорамне скління в дерев’яному зрубі

Дерев’яні заміські будинки зі зрубу з панорамними вікнами виглядають досить ефектно з вулиці. Сидячи в кімнаті або на заскленій веранді приємно милуватися мальовничою природою. Дерев’яні будинки зі зрубу з панорамними вікнами створюють відчуття максимального єднання з природою.

Хоча, це рішення не здається практичним в умовах існуючих кліматичних умов. Але сучасні технології  будівництва будинків з бруса дозволяють детальніше переглянути усі переваги та недоліки такого скління.

F1

Переваги та неділіки панорамного скління

Переваги панорамного скління очевидні:

 1. Красивий, сучасний та стильний дизайн фасаду. Заміські дерев’яні будинки зі зрубу із панорамними вікнами виглядають по особливому за рахунок такого рішення. Саме такі проекти виділяються серед інших.
 2. Поліпшене освітлення. Рівень природнього освітлення в будинку має важливе значення для його мешканців. А з панорамним склінням сонячне світло буде потрапляти в кімнату на протязі всього дня. Тому, завдяки такому рішенню можна заощадити на електриці.
 3. Можливість візуально розширити простір. Кожна кімната за рахунок великих вікон здається набагато просторішою, ніж є насправді.
 4. Розширені можливості щодо дизайну. Наявність панорамних вікон дозволяє створити в будинку унікальний дизайн інтер’єру із застосуванням різних варіантів декору, в основу якого може бути покладено природне освітлення.
 5. Красиві пейзажі. Такий тип скління в дерев’яному будинку буде особливо доречним, якщо навколо житла буде гарна природа. Також хороші види відкриваються з будинків, що знаходяться на височині.

F2

Недоліки у великоформатного скління теж є, серед них:

 1. Висока вартість. Хороші та якісні панорамні вікна коштують на порядок дорожче своїх аналогів стандартних розмірів.
 2. Можливість тепловтрат в дерев’яному будинку. Навіть при правильній установці панорамних вікон витрати на зимове опалення будуть підвищуватися в середньому на 30%. Але ці витрати частково компенсуються в міжсезоння, коли сонце добре прогріває кімнати.
 3. Обслуговувати та доглядати за панорамними вікна в процесі експлуатації досить складно, особливо якщо вони знаходяться на значній висоті.
 4. Більш складний монтаж. Важливо знайти досвідчених спеціалістів, які зроблять все правильно та здійснять надійне скління.
 5. Влітку потрібно продумати додаткових захист від активного сонячного проміння. Це можуть бути: штори, жалюзі, ролети, які допоможуть сховатися від жарких променів, або ж можна зробити тонування вікон.
 6. Варто передбачити додаткові заходи захисту будинку від можливого проникнення посторонніх.

F3

Особливості розміщення панорамних вікон в будинку

Майбутнє розміщення панорамних вікон визначається ще на етапі проектування будинку. Тому, варто ретельно продумати місце та проект, щоб в результаті отримати гармонійний та єдиний стиль споруди.

Разом з тим, важливо знати міру, щоб зберегти відчуття особистого простору в оселі. Висота панорамного вікна може бути будь-яка, в тому числі і від стелі до підлоги.

Досвідчені спеціалісти рекомендують передбачати панорамне скління в таких приміщеннях як: вітальня, їдальня, веранда та тераса.

Цікавими архітектурними рішеннями є проектування еркеру або ж «другого світла» з великими вікнами в дерев’яному зрубі.

Технології панорамного скління

На сьогодні існує кілька технологій панорамного скління:

 • Холодне скління – установка вікон здійснюється із застосуванням алюмінієвого профілю. В цьому випадку монтаж конструкції здійснюється фактично безрамним способом. Цей метод, зазвичай, застосовується для оформлення веранди або ж тераси в будинку.
 • Тепле скління – при монтажі застосовуються профілі, що виготовлені з пластику або ж дерева. Тепле скління передбачає використання двокамерних або трикамерних склопакетів.

В процесі вибору вікон важливо враховувати загальну стилістику та дизайн будинку. Розміри виробів підбираються в залежності від загальної архітектури та дизайну приміщення.

Панорамне скління широко застосовується в заміському будівництві. За його допомогою можна оформити як будинок для постійного проживання, так і невеликі архітектурні елементи чи споруди, і тим самим надати будівлі красивий та презентабельний зовнішній вигляд.

В каталозі компанії «ДеревоДім» є значна кількість готових типових проектів із оциліндрованого зрубу, з цінами, плануванням та детальним описом.

У деяких типових рішеннях також використовуються елементи панорамного скління – для фасаду, вітальні чи «другого світла».

Хочете створити власний проект? Архітектори компанії «ДеревоДім» органічно спроектують панорамне скління та розрахують усі необхідні параметри.

 

Цікавитесь панорамним склінням в дерев’яному будинку зі зрубу?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Дерев'яні дуплекси зі зрубу

Наступна стаття: Будівництво готелю зі зрубу

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)