Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Дерев’яний гараж

2016-03-15

Будівництво гаража зазвичай не становить проблеми, на сьогоднішній день існує широкий вибір різноманітних будівельних матеріалів – на будь-який смак та кишеню. Проте якщо ви вирішили будувати гараж у себе на ділянці, і хочете, аби він не лише надійно захищав ваш автомобіль, але й виглядав вишукано та стильно, вносив свою родзинку в загальний інтер’єр двору – вам потрібен дерев’яний гараж.

Будівництво дерев’яного гаража з оциліндрованого брусу принципово відрізняється від інших конструкцій гаражів, а тому у цьому питанні краще довіритись спеціалістам. Адже дуже прикро якщо майстровитий сусід, родич чи знайомий не виправдає ваших сподівань, а матеріал буде безнадійно зіпсутий.

Дерев'яний гараж

Фірма «ДеревоДім» має багаторічний досвід з будівництва дерев’яних будинків, котеджів та малих архітектурних форм, а тому ми зможемо запропонувати вам справді якісний та надійний дерев’яний гараж з оциліндрованого брусу.

За своїми технічними характеристиками, дерев’яний гараж не поступається гаражам з цегли чи піноблоків. Більше того, такий гараж має ряд переваг.

Деревина є природним полімером, а тому на відміну від цегли та інших будівельних матеріалів не набирає капілярної вологості. В холодну осінню пору стіни дерев’яного гаража не натягуватимуть вологи, на них не утворюватиметься конденсат. Теплопровідність дерев’яних стін майже у п’ять разів нижча за теплопровідність цегли, а тому стіни дерев’яного гаража збудованого з оциліндрованого брусу діаметром 200 мм  не поступатимуться цегляним поштукатуреним стінам товщиною 450-550 мм. Окрім всього вище переліченого, дерев’яна конструкція “дихає” – забезпечуючи природну вентиляцію приміщення гаража.

Стіни дерев’яного гаража покриваються антисептиками, та атмосферостійкими лаками, що надійно захищають деревину від вологи, прямих сонячних променів, цвілі та різноманітних шкідників. Деревина доволі легкий матеріал, а тому для гаража з оциліндрованого брусу достатнім буде стрічковий фундамент шириною 25-30 сантиметрів. Можна також залити стовпчастий або плитний фундамент – таким чином ви зекономите кошти. Оциліндрований брус перед укладкою на фундамент надійно гідроізолюється за допомогою рубероїду. Для будівництва дерев’яних гаражів, наші фахівці використовують деревину хвойних порід – сосни або смереки – на вибір замовника. Заготівля лісу триває з кінця листопада по березень, а тому ви можете бути певні в тому, що для вашого гаража буде використаний лише якісний ліс зимової різки.

Дерев'яний гараж

Конструкція даху для дерев’яного гаража виготовляється з дерева. Дах зазвичай роблять одно, двох, або чотирьохскатним, з кутом нахилу 15-25 градусів. Найпоширенішими матеріалами для влаштування покрівлі дерев’яного гаража є металева, бітумна, полімерна або натуральна черепиця. В даному випадку доцільно накривати дах гаража тим покрівельним матеріалом, що був використаний при будівництві інших будівель у вашому дворі. Важливо максимально випустити скати даху над стінами (оптимально – на 500-700 мм) – це додатково захистить брус від косих дощів, снігопадів та вологи.

Щодо воріт дерев’яного гаража, то вони можуть як дерев’яними, обшитими вагонкою, струганими дошками або фальшбрусом, так і металевими (щоправда стандартні металеві ворота, обшиті бляхою виглядатимуть не зовсім красиво у поєднанні з оциліндрованим дерев’яним брусом). Можна також вмонтувати ролетні ворота, або взагалі обійтися без них, якщо гараж стоїть на приватному подвір’ї, і ви не боїтесь за своє авто. Красиво виглядатимуть у поєднанні з дерев’яними стінами ворота з елементами ковки.

Дерев’яний гараж, збудований спеціалістами компанії «ДеревоДім» не лише стане домівкою для вашого авто, але й додасть стильності та привабливості вашому двору.

Поділитись:

Попередня стаття: Дерев'яна лазня

Наступна стаття: Тріщини в стінах дерев'яного будинку, як цього уникнути

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)