Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Дерев’яні столи і лавки

2016-03-15

Кожен турботливий господар заміського будинку, який прагне зробити свій відпочинок комфортним, а житло – стильним і затишним, стикається з вибором садових меблів. Зручні меблі стануть прекрасним місцем для дружніх посиденьок чи сімейних пікніків, нададуть будь-якому подвір’ю домашнього затишку та естетичної завершеності.

Дерев’яні столи та лавки – чудовий вибір для заміського дому, адже жоден інший елемент екстер’єру не здатен настільки гармонійно поєднатися з навколишньою природою.

Дерево як матеріал завжди викликає приємні асоціації, оскільки здавна служить символом розкоші та престижу. Саме тому, садові меблі з оциліндрованого бруса підійдуть для любителів красивих і натуральних речей, зможуть підкреслити статус і вишуканий смак своїх господарів.

обробл.

Оскільки дерев’яні столи і лавки практично весь час перебуватимуть на вулиці, тому при їх виборі варто зважати не лише на зовнішній вигляд, а й на стійкість до атмосферних впливів. Наші фахівці всі вироби з бруса обробляють спеціальними біозахисними розчинами. Завдяки цьому садові меблі стійкі до впливу вологи, ультрафіолетового випромінювання та шкідників.

Окрім всіх переваг, столи і лавки з оциліндрованого бруса зовсім невибагливі в догляді. Залежно від гарантійного терміну, раз на 3-15 років потрібно оновлювати лакофарбове покриття. Щоби дерев’яні меблі не вбирали вологи з сирої землі, варто розмістити їх на спеціальних підставах, якими можуть служити кам’яні плити, бруківка та ін. В зимовий час вироби з бруса бажано зберігати в приміщенні або подбати про спеціальні водонепроникні чохли для них. За умови дотримання наших рекомендацій, садові меблі надійно служитимуть десятки років, зберігаючи свою красу та естетичний вигляд.

Замовивши столи і лавки з оциліндрованого бруса в компанії «ДеревоДім», можна експериментувати з кольором, розміром, формою й створити оригінальне дизайнерське рішення, яке буде до смаку саме Вам.

 

Поділитись:

Попередня стаття: Дерев’яні гойдалки

Наступна стаття: Захист дерев'яного будинку від гниття

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)