Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Дерев’яна лазня зі зрубу: особливості, що варто враховувати при її спорудженні

  1. Дерев’яна лазня зі зрубу: особливості, що варто враховувати при її спорудженні

Дерев’яна лазня зі зрубу: особливості, що варто враховувати при її спорудженні

Дерев’яна лазня зі зрубу – це універсальна споруда для відпочинку та оздоровлення, що приваблює відвідувачів своїми цілющими та корисними властивостями і унікальним зовнішнім виглядом.

Спорудження дерев’яної лазні – це досить трудомісткий та відповідальний процес, який варто довіряти виключно досвідченим та перевіреним спеціалістами.

Тож, розглянемо більш детально особливості спорудження дерев’яної лазні зі зрубу , які варто врахувати ще до початку самого процесу будівництва.

Розмір лазні та парної кімнати

Спершу необхідно визначитися з кількістю чоловік, які будуть відвідувати дерев’яну лазню зі зрубу. Адже, зовсім не раціонально зводити велику споруду на декілька чоловік, і навпаки.

F1

Якщо ж Ви плануєте використовувати лазню в комерційних цілях, тоді доречно обирати більші  розміри споруди та парної кімнати.

Матеріал для будівництва лазні

На сучасному ринку існує величезний вибір будівельних матеріалів, з яких можна зводити лазню. Але найбільш популярними є, звичайно ж, лазні зі зрубу. Так як, саме вони славляться своїм позитивним впливом на здоров’я людини, а також відмінними фізико-технічними характеристиками.

Тому, лазня  із оциліндрованого зрубу – це оптимальний вибір для сучасного замовника.

Відпочинкова кімната

Головними приміщеннями в будь-якій лазні є, звичайно ж, парна та мийна кімната. Разом з тим, дуже зручно та практично, коли всередині передбачено і відпочинкову кімнату.

Адже, якщо у вас буде приміщення для розслаблення після банних процедур, то і задоволення від них Ви отримаєте значно більше. У Вас з’явитья відмінна можливість спілкуватися із друзями  та близькими після оздоровчих процедур.

F3

Простора відпочинкова кімната, що обладнана кухонною зоною , зробить відпочинок ще більш цікавішим.

Окрім цього, в кімнаті можна передбачити диван та камін, що також урізноманітнить ваше дозвілля.

Комфортно та зручно облаштована кімната відпочинку в лазні може стати справжньою віддушиною для всієї сім’ї.

Облаштування печі всередині парної кімнати

Хороша та якісна піч – неодмінно стане головним доповненням парної кімнати, адже вона забезпечить швидке нагрівання всередині та утримання тепла максимально довго. Тип печі можна обрати будь –який.

F3

Оздоблення парної кімнати

Від особливостей опорядження парної кімнати залежить комфортність перебування в ній, і звичайно ж оздоровчий ефект на організм людини.

До вибору деревини для парної кімнати необхідно підходити особливо ретельно.

Не рекомендується використовувати смолисті породи дерева, адже при сильному нагріванні вони виділяють смолу. Тому, однозначно краще обирати липу або ж осику.

Оптимальним варіантом є липа. Це прекрасний матеріал, який відрізняється довговічністю та зносостійкістю. Висока стійкість до вологості запобігає появі дрібних тріщин і деформації при висиханні.

Навіть при доступній вартості, матеріал має щільну структуру та відмінні характеристики. Природний аромат деревини володіє розслаблюючою та заспокійливою дією на організм людини.

Купіль або ж басейн в лазні зі зрубу

Чудовим рішенням є спорудження лазні на березі річки. В такому випадку, власнику не потрібно турбуватися про місце для охолодження після парних процедур.

А тим, у кого не має водойми під боком буде доречно поставити в лазні купіль або ж передбачити басейн для закріплення ефекту оздоровлення.

F2

Для комерційної лазні – басейн це обов’язковий пункт. В такій лазні завжди будуть відвідувачі. Навіть в достатньо компактній споруді можна передбачити невеликий басейн.

Тераса або ж бесідка

Якщо передбачити лазню зі зрубу з терасою, то в літню пору Ви зможете тут насолодитися природою за чашкою травяного чаю.

F2

Подбавши про наявність літньої тераси а бо ж навісу, зруб можна використовувати як повноцінний заміський котедж або ж гостьовий будинок.

Якщо Ви мрієте про власну лазню зі зрубу з парною, тоді достатньо звернутися до спеціалістів компанії «ДеревоДім», які реалізують проект будь-якої складності в ральність.

Дерев’яна лазня зі зрубу, що споруджена фахівцями компанії неодмінно стане справжньою віддушиною і улюбленим місцем проведення дозвілля!

Цікавлять особливості будівництва дерев’яної лазні зі зрубу?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Утеплення міжбрусових швів в дерев'яному будинку зі зрубу

Наступна стаття: Особливості двоповерхових будинків зі зрубу: переваги та недоліки

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)