Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Будівництво готелю зі зрубу

 1. Будівництво готелю зі зрубу

1. Будівництво готелю зі зрубу

Як же не вистачає часом нам можливості стати частинкою навколишньої природи, щоб розслабитися і забути про шалений ритм сучасного життя.

Саме таке прагнення змушує багатьох обирати  відпочинок на природі та за містом.

Тому, дерев’яні готелі побудовані на природі є найпривабливішими для приїжджаючих за місто на відпочинок людей.

Для втілення таких бажань відпочиваючих наша компанія займається будівництвом готелів зі зрубу по всій території України. Ми реалізуємо проекти дерев’яних комерційних об’єктів, будуємо в заміській місцевості будинки, котеджі, дачі зі зрубу.

Будівництво дерев’яних готелів в Україні ведеться сотні років, адже деревина – найкращий та найбільш доступний матеріал для будівництва. Саме дерево привносить в будинок відчуття захищеності і тепла.

Тому, розглянемо більш детально, які переваги зведення дерев’яних готелів зі зрубу отримують власники таких комерційних об’єктів, а також відпочиваючі.

Foto1

Переваги побудови готелю зі зрубу

Основними перевагами побудови готелю зі зрубу є:

 1. Доступний бюджет будівництва зрубу. Так як, наша компанія має власне виробництво, то усі ціни на будівництво формуються безпосередньо, без додаткових націнок. А це в свою чергу, є суттєвою перевагою для замовників, які планують зведення дерев’яного готелю зі зрубу.
 2. Значна економія на опоряджувальних роботах. Всі споруди зі зрубу проходять такі етапи обробки як: утеплення та герметизація міжбрусових швів, шліфування та нанесення лакофарбового покриття. В результаті, конструкції зі зрубу обходяться значно дешевше на фінішному етапі їх опорядження, ніж аналогічні цегляні споруди.
 3. Швидкість зведення зрубу. Готовий дерев’яний «каркас» готелю складається в середньому за місяць часу, немов конструктор.
 4. Швидка окупність. У випадку з дерев’яним будівництвом власник готелю зі зрубу зможе окупити свої вкладення в найкоротші терміни. Крім мінімальних термінів зведення зрубу і фінішної обробки, тут додається особлива популярність дерев’яних котеджів серед самих відпочиваючих.
 5. Привабливість для гостей. Дерев’яний зруб завжди виглядає по-особливому тепло та затишно завдяки своєму дерев’яному колориту, хвойному запаху всередині приміщень та особливій унікальній атмосфері.
 6. Оригінальний дизайн. У дерев’яному зрубі можна реалізувати будь-який дизайн та архітектурні форми, якими ви зможете здивувати гостей та відвідувачів.

Переваги відпочинку в дерев’яному готелі для гостей

Багато людей завчасно планують відпочинок. Вивчивши існуючі пропозиції, часто вони обирають саме дерев’яні готелі зі зрубу. Це обумовлено прагненням знайти тишу, комфорт і домашній затишок.

Foto2

Переваги відпочинку в дерев’яному готелі для гостей:

 1. Екологічність. Дерев’яний котедж дає можливість побути в максимально здорових та екологічних умовах гостям, що втомлені від шумних мегаполісів.
 2. Натуральний запах деревини створює неймовірну та особливу атмосферу, від якої піднімається настрій.
 3. Оздоровлення. Деревяний сосновий брус виділяє в повітря спеціальні речовини – фітонциди, які забезпечують природну інгаляцію в приміщенні, що зміцнюють імунітет та дихальні шляхи людини.
 4. Естетично привабливий вид споруди. Натуральна текстура деревини виглядає заворожуюче та неповторно.
 5. Максимальне зближення з природою. Люди, що постійно проживають у шумних великих містах, прагнуть вибратися ближче до природи. І ніде не знайдеться більш ідеального мікроклімату, ніж в заміських дерев’яних будинках зі зрубу.
 6. Вартість відпочинку в дерев’яному готелі. Так як кінцева вартість будівництва дерев’яних котеджів обходиться значно дешевше цегляних, то відповідно собівартість розміщення гостей в таких готелях, зазвичай, виходить значно дешевше.

На сьогодні існує безліч варіантів проектів дерев’яних готелів зі зрубу. Проект готелю з бруса обов’язково стане успішним, якщо він буде функціональним, естетично привабливим і виконаним з високотехнологічного і екологічно чистого матеріалу.

Багаторічний досвід робіт з будівництва дерев’яних будинків дозволяє сміливо стверджувати – наша компанія є одним з лідерів на ринку будівництва зрубів з дерева.

Якщо ви хочете замовити проектування та будівництво дерев’яного готелю або санаторію – звертайтеся до нас і ми реалізуємо всі ваші задуми на найвищому рівні.

Цікавитесь будівництвом дерев’яного готелю зі зрубу?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Дерев’яний заміський будинок з панорамними вікнами

Наступна стаття: Будинок з лазнею під одним дахом

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)