Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Будівництво дерев’яних будинків: влітку чи взимку

  1. Вступ
  2. Варіант послідовності ведення будівельних робіт
  3. Особливості будівництва взимку

Вступ

Будівництво – це процес, який багато в чому залежить від погодних умов. Зливи, палюче сонце, та шквальні вітри вносять свої корективи у хід зведення омріяного житла. Будівництво дому з бруса можна здійснювати цілорічно, мінусові температури та літня спека не завадять здати об’єкт в зазначення терміни.

Проте, багатьох людей мучать сумніви: «Коли ж розпочинати будівництво?».  Розглянемо основні його етапи, для того, аби відповісти на це запитання.

Варіант послідовності ведення будівельних робіт

Більшість будівельних робіт можна виконувати у будь-яку пору, головним правилом є встигнути підготувати фундамент до настання морозів.

З точки зору професіоналів, вдалим періодом для облаштування фундаменту буде осінь. Зима підходить для формування так званої «коробки»: укладка стін, монтування перекриття, кроквяної системи та покриття. Взимку, як і на весні можна розпочинати внутрішні опоряджувальні роботи (за умови, якщо є вікна та двері). Літо ідеально підходить для зовнішніх опоряджувальних робіт.

Проте, сучасні методи заготівлі бруса, його зберігання та монтування з нього зрубу, дають змогу вносити корективи у процес ведення будівельних робіт. Єдиною умовою, яка зберігається сталою, є необхідність облаштування фундаменту до настання холодів. Зведення зрубу, проведення зовнішніх та внутрішніх опоряджувальних робіт може відбуватися цілорічно.

Тому, стати власником комфортного будинку з бруса ви можете у будь-яку пору року.

Особливості будівництва взимку

Багатьох людей дивує, що будівництво дерев’яних будинків може здійснюватися не лише в теплу пору, а й в зимові морози.

Правильне розподілення етапів будівництва дозволить швидше завершити будівельні роботи. Перед зведенням будинку необхідно підготувати та затвердити проект. До осені проект повинен бути повністю готовим. В нашому каталозі є готові рішення, в які можна вносити зміни. Час адаптації проекту залежить від його складності. Індивідуальне проектування займає 14-21 день.

Твердження, що фундамент повинен «відстояти» не є вірним.  Через те, що ми використовуємо стрічковий армований фундамент, який набирає необхідну міцність протягом двох тижнів. І після цього можна реалізовувати подальші роботи. Зокрема, взимку можна проводити безпосередній монтаж дерев’яної конструкції.

До недоліків зимового будівництва можна віднести наступні:

  1.  Коротший робочий день – оскільки темрява настає значно швидше.
  2.  Можливість сильних морозів. Але в сучасних кліматичних умовах вони виникають не так вже й часто.

Ці умови, за яких здійснюють роботи, не впливають на кінцевий результат.

Зовнішні опоряджувальні роботи варто розпочинати вже з весни. В результаті проведених робіт, Ви будете мати якісний та надійний будинок.
 

Цікавитесь будівництвом дерев’яних будинків?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Мансарда: види та переваги

Наступна стаття: Як вберегти будинок від пожежі

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)