Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55

OSB плита

При замовленні всього комплекту на дах діє додаткова система знижок!

НайменуванняТовщинаЦіна за лист
Плита OSB-3 (2,5*1,25 = 3,125 кв.м.  OSB6 мм205.0 грн
8 мм210.0 грн
9 мм215.0 грн
10 мм235.0 грн
12 мм290.0 грн
15 мм355.0 грн
18 мм430.0 грн
22 мм525.0 грн

На сьогоднішній день, сучасна сфера будівництва розвивається досить стрімко і відповідно потребує якісних та безпечних матеріалів.

І незважаючи на величезний їх вибір, люди віддають перевагу перевіреним та надійним матеріалам. Одним із яких є ОСБ плита, яка користується особливою. популярністю завдяки своїм якісним характеристикам.

ОСБ плита – це багатошарова будівельна плита, що виготовляється шляхом гарячого пресування шарів стружки деревини, склеєної різними смолами з додаванням синтетичного воску і борної кислоти.

Стружка у внутрішніх шарах розташовується перпендикулярно до довжини плити, а у зовнішніх – паралельно, завдяки чому вони рівномірно розподіляють навантаження, утворюючи при цьому цільний конструкційний елемент.

ОСБ плита може бути основою для різних конструкцій, таких як: покрівля, декоративні елементи інтер’єру, меблі і навіть тимчасові спорудження.

В залежності від показників міцності і вологостійкості плити поділяються на чотири види:

OSB-1 – найменш міцний і найменш вологостійкий варіант плити, використовують для виготовлення меблів і в якості пакувального матеріалу.

OSB-2 – має високу механічну міцність але низьку вологостійкість, використовують для виготовлення несучих конструкцій балок перекриття.

OSB-3 – найбільш популярний, так як має високу міцність і вологостійкість. Застосовують для виготовлення несучих конструкцій, які можна використовувати в умовах підвищеної вологості.

ОСБ-4 – має дуже високу механічну міцність і вологостійкість. Використовують для несучих конструкцій, які можуть піддаватися високим навантаженням в умовах підвищеної вологості.

Залежно від особливостей орієнтовано-стружкову плиту поділяють на:

  • – лаковані плити, одна сторона яких покрита лаком;
  • – ламіновані плити, використовуються під багаторазову опалубку для бетонних робіт;
  • – шпунтовані плити мають по торцях з’єднувальні шипи типу «паз – гребінь».

ОСБ плита володіє фактично усіма перевагами натуральної деревини та водночас, позбавлена практично всіх її недоліків.

Технічні характеристики та структура матеріалу забезпечують йому надійність, легкість, високу міцність та відмінні естетичні властивості.

Що ж стосується вартості на ОСБ плиту, то вона є відносно невисокою. Факторами, що впливають на її формування є: товщина, розмір та виробник. В залежності від цих якісних характеристик, ціни на ОСБ плиту будуть дещо коливатися.

Поділитись: