Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Готова дерев'яна альтанка 3-3

F6

F5

F4

F3

F2

F1

Alt3

Alt4

Alt2

114

115

Фото альтанки з барбекю, збудованої за типовим проектом 3-6.

Незвична та приваблива бесідка з барбекю відрізняється від класичних конструкцій своїм унікальним дизайном. Така конструкція надає максимум можливостей для комфортного відпочинку на свіжому повітрі.

А що є найбільш приємним в даному проекті, так це те, що можна одночасно готувати їжу та спілкувати з близькими та друзями. Тут Ви зможете легко приготувати будь-яку страву.

Тому, все що Вам залишається – це затишно влаштуватися з компанією друзів та насолоджуватися смачними стравами, що приготовлені на  відкритому повітрі.

Представлена альтанка, зведена під Тернополем згідно типового проекту 3-6, що на сайті, зможе прикрасити собою будь-який заміський відпочинковий комплекс або ж навіть ресторан. Споруда здатна значно урізноманітнити  відпочинок своїх власників на свіжому повітрі.

Саме тому, якщо Ви лише плануєте облаштування своєї прибудинкової території, то однозначно альтанка барбекю буде оптимальним варіантом.

Адже, по-перше, вона чудово доповнить та прикрасить заміську ділянку.

А по-друге, наявність барбекю надасть можливість використовувати її як літню кухню для приготування їжі.

Проект реалізованої бесідки-барбекю  настільки цікавий, що не залишить байдужим нікого. Відкрита площа досить велика, тому на ній можна розташувати садові меблі та насолодитися навколишніми видами.

Компанія «ДеревоДім» пропонує широкий вибір якісних та практичних альтанок, виготовлення яких не займає багато часу, а ціна Вас приємно здивує. Щоб зробити замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами або ж просто заповнити онлайн форму на сайті.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)