Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Як прикрасити будинок з брусу: свіжі ідеї новорічного декору 2020

Дерев’яні будинки з оциліндрованого брусу виглядають особливо казково та незвично. В них приємно створювати атмосферу новорічних свят. У 2020 році балом керуватиме Білий Металевий Щур. Тому, щоб завоювати прихильність цього символу важливо врахувати в новорічному оформленні зрубів основні вподобання господаря року. Символ цього року понад усе цінує домашній затишок, комфорт та душевність. Щура порадують прикраси білого, сірого металевого та срібного кольорів. Вони стануть основними в 2020 році. Окрім, цього білий колір додає легкості інтер’єру.

040

До новорічних свят залишилось ще зовсім трішки, тому саме час подумати як прикрасити дерев’яний будинок.

І якщо раніше було прийнято прикрашати лише внутрішню частину приміщення, то останнім часом господарі будинків намагаються оформити своє житло ще й ззовні.

Традиція декорувати свої оселі прийшла до нас із Заходу. Але з недавнього часу цей звичай набув особливої популярності і в нас.

На сьогодні прикрасити будинки зі зрубу можна абсолютно по різному, в тому числі із врахуванням певних стилістичних напрямків. Особливо красиво будуть дивитися  гірлянди, що розвішані на гілках дерев чи при вході в будинок. Яскраві та різноманітні вогники будуть заворожувати перехожих.

По праву, одним із головних святкових атрибутів можна назвати віночки, якими прикрашають вхідні двері. Вони можуть бути виготовлені з натуральних гілок свіжої ялини, шишок, ягід. Вішати Різдвяний вінок на двері – це давня традиція, яка діє як своєрідний оберіг. Популярними кольорами вінків є зелений, золотий, білий.

Разом з тим, прикрасити цим новорічним атрибутом можна не тільки вхідні двері. Подібний аксесуар буде доречним для розміщення на стінах чи вікні, меблевих виробах.

Поставте біля входу казкових героїв або кілька маленьких ялинок.

041

Коли двір та сад вже прикрашені, можна приступити до оформлення зрубу всередині.

Новорічний декор в будь-якому разі повинен гармонійно вписатися в уже існуючий інтер’єр та лише надати йому нарядний та святковий вид.

Камін – це відмінне рішення для святкового оформлення будь-якого будинку. Зазвичай, він  є важливою частиною новорічної композиції. Тому, його оформленню варто приділяти особливу увагу. На камінну полицю можна поставити різні вази, свічки, новорічні іграшки, його можна прикрасити гірляндами з кольоровими вогниками.

Вікна. Не варто забувати і про вікна. На них можна повісити декор, тематичні деталі. Оригінально буде дивитися гірлянда. Але не варто перегружати їх прикрасами.

043

Сходи. Якщо в будинку є сходи, їх також можна прикрасити. Красиво буде виглядати гірлянда з хвойних гілок. Їх можна закріпити за допомогою тонкого дроту. А якщо додати ще й ліхтарики, то така прикраса буде освітлювати сходи у вечірній час.

Балкон. Ліхтарики та гірлянди стануть чудовим варіантом для святкового оформлення балкону чи тераси.

Кімнати. Якщо дизайн кімнати вже оформлений в певній тематиці, то не варто вдаватися до кардинальних змін. Достатньо тільки скористатися  елементами білого кольору для оформлення. Білосніжні прикраси, покриті сріблом, зможуть гармонійно вписатися в стиль будь-якої кімнати.

Ялинка. Як гарно прикрасити саму ялинку ? З огляду на рекомендовані кольори в 2020 році, гарною ідеєю буде встановлення штучної білої або сріблястої ялинки. На ялинку білого кольору добре навісити сріблясті іграшки. В тренді декорування зараз мінімалізм. Тому, в оформленні комбінуються не більше трьох кольорів.

Білі прикраси на насиченому зеленому кольорі створюють враження вкритої снігом лісної красуні.

В цілому, кольорова гамма може бути різноманітною. Головне правило – це контраст та вдало підібрані кольорові ансамблі. Намагайтеся обрати два-три основні відтінки та притримуватися їх.

042

Ще декілька порад від спеціалістів компанії «ДеревоДім» по новорічному оформленню зруба:

  1. Кольорова гамма прикрас повинна перегукуватися з основною палітрою вашого будинку.
  2. Усі аксесуари повинні відповідати обраній тематиці. Ідеально буде, навіть якщо в різних кімнатах буде прослідковуватися один мотив.
  3. Намагайтеся обирати монохромні композиції.

Продуманий та грамотний новорічний інтер’єр дозволить повністю зануритися в святкування та отримати максимум задоволення.

Перетворіть оформлення зрубу в цікаве проведення часу для всієї родини. Обов’яково залучайте до процесу дітей. Адже новорічні свята – це приємні спогади на все життя!

Поділитись:

Попередня новина: Комерційні об'єкти зі зрубу-збудувати власний бізнес з компанією "ДеревоДім"

Наступна новина: Модні тенденції в дизайні інтер’єру зрубу 2020 року

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)