Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Внутрішнє планування будинку зі зрубу: основні та додаткові приміщення

Одним з найбільш важливих питань в процесі будівництва дерев’яного зрубу є проектування. Адже, саме на цьому етапі вирішується яким буде майбутній будинок, та яким буде його внутрішнє планування.

В першу чергу важливо визначитися із розмірами майбутнього житла, які залежать від кількості проживаючих та площі ділянки.

Зручне та раціональне планування, можуть зробити навіть будинок невеликих розмірів комфортним та затишним для проживання.

Планування будинку  та його зовнішній вигляд значною мірою визначається стилем життя його власників.

Однозначно, що в приватному заміському дерев’яному будинку буде значно більше простору. Тому, саме тут можна втілити в реальність усі свої побажання.

Спершу, з’ясуємо яким повинен бути склад основних приміщень в дерев’яному будинку. Для визначення найбільш необхідних приміщень, їх слід розділити на три зони:

 • Житлову;
 • Господарську;
 • Вхідну.

Незамінними приміщеннями в дерев’яному будинку незалежно від проекту є наступні:

 • Відпочинкова кімната або ж кілька відпочинкових кімнат – спалень;
 • Кухня-столова;
 • Хол або ж коридор;
 • Санвузол(ванна кімната або ж душова).

Це стандартний та необхідний мінімальний набір приміщень, який підходить абсолютно для всіх, незалежно від особистих вподобань та інтересів власників.

Такий набір приміщень є обов’язковим для створення комфортного житла та водночас не містить нічого зайвого.

F1

А для того, щоб ви могли проявити свою індивідуальність, варто подумати якими додатковими приміщеннями можна доповнити оселю за умови, що розміри вашої земельної ділянки дозволяють це зробити.

Кількість та особливість додаткових приміщень визначається залежно від інтересів власників та способу їх життя.

Для того, щоб нашими потенційним замовникам було легше визначитися із приміщеннями всередині будинку, ми виділили наступні рекомендації:

 1. У кожного члена сім’ї повинна бути власна кімната.
 2. Незмінними для полегшення побуту в житловому будинку є такі кімнати як технічне приміщення, гардеробна, котельня тощо. Вони значно полегшують побут та розвантажують інші кімнати від нагромадження зайвими речами.
 3. Тамбур – важливе приміщення для збереження тепла всередині будинку. Це додаткове приміщення перешкоджає потраплянню холодного повітря в житлові кімнати.
 4. Гостьова кімната. Будь-якій родині стане в нагоді кімната «про запас». Адже, коли у вас гостюють друзі або ж родичі їм потрібно десь переночувати.

Розглянемо більш детально додаткові кімнати, що значно покращують якість життя господарів в приватному заміському будинку.

 • Гардеробна кімната – допоможе вам не захаращувати простір в інших кімнатах. Ви можете скласти всі речі в одному приміщенні.
 • Робочий кабінет в заміському будинку. Багато з готових типових проектів на нашому сайті передбачають наявність окремого кабінету. Така кімната особливо сприяє продуктивній роботі, навіть вдома.
 • Технічне приміщення чи котельня. В приватному будинку слід передбачити спеціальне приміщення для опалювальної техніки, яке, зазвичай, проектується тільки з урахуванням правил техніки безпеки. За своїми розмірами технічне приміщення, як правило невелике. При цьому, важливо враховувати, щоб техніка була компактною і ергономічно розміщеною.
 • Тренажерний зал. Якщо Ви полюбляєте спортивні заняття та підтримуєте свою фізичну форму, тоді ідеальним рішенням для Вас стане окрема кімната для заняття спортом вдома. Кімната під тренажерний зал не завжди повинна бути великою. Але навіть невеликий простір можна перетворити на місце для тренування.F2
 • Камінна зала. Дерев’яний будинок зі зрубу важко уявити без каміна. Приміщення з каміном виглядає по особливому затишно та комфортно. Саме тут можна збиратися для відпочинку в колі сімї та близькими.
 • Більярдна кімната. Якщо власник будинку любитель більярду, то можна передбачити кімнату, яка стане місцем для заняття улюбленим хоббі та своєрідною віддушинною.
 • Парна кімната. Замовляючи будівництво зрубу з парною, Ви зможете паритися в ній так часто як душа того забажає. Наявність парної кімнати дає нові можливості для відпочинку та оздоровлення. На сайті компанії «ДеревоДім» Ви зможете підібрати будинки з лазнею на будь-який смак та бюджет.

Це найбільш поширені та популярні приміщення в будинках зі зрубу, які хочуть бачити наші замовники в своєму будинку.  Разом з тим, ми готові втілити в реальність й будь-які побажання.

 

Поділитись:

Попередня новина: Дерев'яний заміський будинок зі зрубу в Черкаській області

Наступна новина: Особливості декорування дерев’яного будинку

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)