Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Переваги будинків з оциліндрованого бруса

Як правило, кожен, хто вирішив збудувати власне житло, постає перед вибором з чого ж буде дім його мрії. Оскільки на сучасному ринку багато матеріалів для будівництва, рішення прийняти непросто.

Останнім часом саме дерев’яні будинки набувають популярності. Справа не лише в екологічності, з якою перш за все асоціюються такі оселі. Окрім цього, зруби володіють багатьма іншими перевагами, про які знає не кожен. Саме тому, в цій статті ми детальніше розповімо про переваги будинків, стіни яких, у буквальному сенсі випромінюють тепло та гармонію.

Зниження загальної вартості будівництва

Завдяки природній красі деревини, будинки з бруса не потребують великого обсягу оздоблювальних робіт. Для того, щоби стіни мали естетично завершений вигляд, на їхню поверхню достатньо нанести спеціальне лакофарбове покриття. Окрім цього, при зведенні зрубів немає потреби в масивному фундаменті чи залученні важкогабаритної техніки. Враховуючи всі ці фактори, готовий будинок з оциліндрованого бруса обійдеться вдвічі дешевше, ніж традиційне житло з цегли чи піноблоків.

Стислі терміни будівництва

Обираючи дім із оциліндрованого бруса, Ви не знатимете що таке будівництво та ремонти, які тривають роками, адже готовий дерев’яний будинок «під ключ» зводять всього за 6-8 місяців! Зруб споруджують із заготовок, виготовлених у заводських умовах, що дозволяє скоротити терміни будівництва.

Довговічність

Надійність зрубів доведена численними спорудами з дерева, що збереглися до сьогодні по всьому світу. Вік деяких із них сягає більше 1000 років. І нехай Вас не лякає схильність деревини до горіння, гниття та шкідливого впливу комах, адже сучасні будівельні технології добре попіклувалися про це. Спеціальні розчини дозволяють надійно захистити дерев’яні будинки від факторів навколишнього середовища й таким чином, суттєво підвищити термін їхньої експлуатації. Відтепер зрубам не страшні ні вогонь, ні волога, ані шкідники.

Високі теплоізоляційні властивості

Дереву властиві низькі показники теплопровідності. Завдяки цьому, стіни з оциліндрованого бруса надійно утримують тепло у внутрішньому контурі будинку.

Теплоізоляційні властивості дерева в чотири рази перевищують аналогічні показники цегли чи бетону. Стіна з бруса діаметром 200 мм еквівалентна цегляній, товщиною 600 мм, тому дерев’яні будинки не потребують додаткового утеплення.

Зруб, загальною площею 200 м2 можна повністю обігріти менше, ніж за 3 години, натомість аналогічне житло з цегли потрібно опалювати цілий день.

Високі теплоізоляційні показники дерева не лише надають дерев’яним будинкам комфорту та затишку, а й дозволяють суттєво економити на опаленні.

Оригінальність інтер’єру

Дерев’яний будинок стане чудовим варіантом для любителів нестандартних рішень. Природна краса та неповторна текстура соснового бруса допоможе створити оригінальний і неповторний інтер’єр. До того ж, дерево чудово поєднується з різними матеріалами та ефектно виглядає в будь-яких кольорах, що забезпечує величезний простір для втілення креативних ідей і вираження творчої індивідуальності господарів.

Екологічні властивості

Дім з бруса стане чудовим рішенням для тих, хто піклується про себе та здоров’я своєї сім’ї. Перебування в дерев’яному будинку покращує сон, нормалізує тиск і функцію легень, знімає стреси, підвищує працездатність. У такій оселі Ваші рідні завжди будуть сповнені сил і життєвої енергії, матимуть піднесений настрій і хороше самопочуття.

Гігієнічні властивості

Дерево володіє властивістю дихати. Саме тому, стіни дому з бруса забезпечують у приміщенні постійну циркуляцію повітря й здатні цілий рік підтримувати в оселі оптимальний рівень вологості. У дерев’яному будинку Ви завжди будете дихати чистим, насиченим киснем повітрям. Завдяки такій особливості, зруби справедливо вважають найкомфортнішими для проживання.

Престиж

Жити в дерев’яному будинку не лише комфортно, а й престижно! Завдяки своєму розкішному вигляду, зруб вдало підкреслить соціальний статус і вишуканий смак своїх господарів. Не дарма в економічно розвинених країнах з дерева зводять котеджі в престижних районах, ресторани, відпочинкові комплекси, готелі в дорогих гірськолижних курортах тощо.

Якщо Ви й досі вагаєтеся яке житло обрати, запрошуємо Вас відвідати офіс компанії «ДеревоДім», де на власні очі зможете переконатися у всіх перевагах будинків з оциліндрованого бруса.

Поділитись:

Попередня стаття: Дров'яна піч для лазні

Наступна стаття: Як конопатити зруб

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)