Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Екстер’єр будинку з дерева

Вступ

Часто будівництво дерев’яних будинків оповите багатьма стереотипами. Чи не найбільш абсурдним є твердження, що домівки з бруса – застарілі варіанти, які були на піку популярності в далекому минулому і сьогодні вони абсолютно не поєднуються з сучасними віяннями життя.

Дерев’яні будинки – це трендово та екологічно! Дерево чудово впишеться у будь-який стиль, стане головною родзинкою кожного дизайнерського рішення та залишатиме приємний після смак єднання з природою.

Класичний зовнішній вигляд дерев’яних будинків

Вічна класика будівництва дерев’яних осель з бруса залишається майже незмінною, лише доповнюється незначними сучасними деталями. Класичний стиль будівництва добре впізнаний завдяки своїм деталям: колонам, чітким лініям, правильним геометричними формами будови, та майже завжди двосхилим дахом.

Класичним стилем не передбачено кардинальну зміну кольору стін. Головне правило – максимально зберегти первозданний вигляд дерев’яних брусів.

Скандинавський стиль в екстер’єрі

Мрією перфекціоніста є скандинавський стиль дерев’яного будинку. Рівні, прямокутні форми споруди надають їй особливого шарму та величі. При першому погляді, ідеальний будинок в скандинавському стилі викликає почуття комфорту та затишку.  Будинки в такому варіанті найчастіше одно-, рідше двоповерхові. Для оформлення стін віддається перевага світлим тонам, часто їх декорують рослинами та кам’яною кладкою. Впізнаваності стилю надають панорамні вікна, які роблять будинок особливо світлим та відкритим.

Стиль шале

Впродовж останніх років чималої популярності набувають дерев’яні будинки з бруса в стилі шале, який прийшов до нас з французьких Альп. Велика кількість снігу та потужні снігові замети вплинули на стиль будівництва. Щоб захистити домівки від снігу місцеві жителі почали будувати будинки з високими стріхами. Масивний дах, що виступає за межі будинку, мансардний другий поверх, стали візитівкою шале.

Двосхила покрівля, яка здається, ніби сягає неба, скошені стелі мансардного поверху, веранда, винесена за межі будинку, дозволяють відчути себе в самісінькому центрі Альп.

Висновки

Дерев’яні будинки не є типовими, кожен з них наділений власним стилем, шармом та історією. Зовнішній та внутрішній вигляд оселі з бруса може бути абсолютно різним. Меж фантазії немає. Грамотно оформити Ваше бачення ідеальної домівки допоможуть спеціалісти компанії «ДеревоДім».

Ми прагнемо, аби Вам було комфортно!

Цікавитесь екстер’єром будинку з дерева?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Екологічність дерев’яних будинків

Наступна стаття: Як визначитися з розміром лазні

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)