Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця виготовляється з натуральних інгредієнтів – з кварцового піску, цементу, води і кольорових пігментів. Підготовлені суміші, розливають по спеціальним заготовленим формам, де вони залишаються, до остаточного застигання. Коли цей етап пройдено, черепиця зверху покривається спеціальними засобами, які допомагають помітно збільшити міцність матеріалу і ущільнити його поверхню.

Висока адаптивність до погодних умов – незаперечний плюс цементно-піщаної черепиці. Вона не боїться вологи, прямих ультрафіолетових променів, різких перепадів температури, відмінно зберігається в мороз і спеку. Має високі шумоізоляційні властивості, особливо це питання актуальне для мансардних приміщень, куди часто проникають сторонні звуки. Завдяки цій особливості, ви практично не почуєте шуму дощу, граду і поривів вітру, таким чином, забезпечується тиша, спокій і затишок у Вашому будинку.

Цементно-піщана черепиця відноситься до розряду натуральних черепиць, вона не несе ніякої шкоди для людей і навколишнього середовища і сьогодні вважається однією з найвідоміших матеріалів для покрівлі дахів. Шовковисте покриття різних кольорів надають кожному даху індивідуальний характер. Термін служби цементно-піщаної черепиці – більше 100 років.

Поділитись:
НайменуванняВиглядОд. вим.ВитратиЦіна, грн/шт
Черепиця Grafito (графіт)Cherepytsia-ONDO-Grafitoшт.10 шт/м219.54 грн
Черепиця Terracotta (теракотовий)Cherepytsia-ONDO-Terracottaшт.10 шт/м219.54 грн
Черепиця Marron (темно-коричневий)Cherepytsia-ONDO-Marronшт.10 шт/м219.54 грн
Гребнева черепицяHrebneva-cherepytsia-ONDOшт.2.7 шт/м289.59 грн
Гребінь початковийHrebin-pochatkovyi-ONDOшт.-166.46 грн
Торцева черепицяTortseva-cherepytsia-ONDOшт.3 шт/м289.59 грн
Вентиляційна черепицяVentyliatsiina-cherepytsia-ONDOшт.1 шт/7м2197.73 грн
З'єднувач потрійнийZiednuvach-potriinyi-ONDOшт.-184.86 грн
З'єднувач чотирьох реберZiednuvach-chotyrokh-reber-ONDOшт.-184.86 грн