Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Цементно-піщана черепиця

 

На сьогодні цементно-піщана черепиця є одним із найпопулярніших покрівельних матеріалів на ринку. І це зовсім не дивно, адже це якість, перевірена часом.

Матеріал виготовляється з природних компонентів, а саме: кварцевого піску, якісного цементу, води, кольорових пігментів з оксиду заліза або ж хрому. Черепиця твердне в спеціальних камерах при температурі 60 С°.

Цементно-піщана черепиця – найбільш доступний тип натурального та екологічного покриття. Зазвичай, її виготовляють в декількох основних кольорових рішеннях. Вона може бути матовою, напівматовою або ж глянцевою.

Серед основних переваг матеріалу можна виділити наступні: висока стійкість до дії агресивних зовнішніх факторів і сонячної радіації , механічна міцність, різноманітність зовнішнього вигляду, довговічність, хороші ізоляційні властивості, можливість монтажу на покрівлі різної конструкції, невибагливість при експлуатації.

Вона не потребує особливого догляду, не деформується під впливом снігу або сильного вітру, «дихає», забезпечуючи в будинку сприятливий мікроклімат. Одним з основних критеріїв, що відрізняють якісну черепицю, є висока щільність і низька пористість, причому пори мають бути переважно замкнутими. Чим вище пористість черепиці, тим нижче її характеристики міцності.

Сфера застосування цементно-піщаної черепиці, зазвичай, охоплює малоповерхове будівництво, зведення заміських котеджів та будинків.

При монтажі черепиці необхідно враховувати її вагу, розміри та форму.

Основними критеріями вибору матеріалу є тип покрівлі, її конструктивні особливості, специфіка експлуатаційних умов. Ці показники допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант покрівлі.

За своїми властивостями цементно-піщана черепиця практично ні в чому не поступається керамічній.

Термін її служби в середньому становить понад 100 років.

Вартість цементно-піщаної черепиці – один із основних показників при її виборі. Ціна продукції залежить від багатьох факторів, а саме: виробника та якісних характеристик.

Ціна цементно-піщаної черепиці дозволяє придбати якісну, довговічну, екологічну покрівлю за приємною ціною.

При необхідності спеціалісти компанії «ДеревоДім» допоможуть правильно обрати матеріал для створення надійного, комфортного та безпечного житла. Кваліфіковані фахівці нададуть професійну консультацію та врахують всі особливості кожного конкретного проекту. 

Купити натуральну черепицю за низькою ціною можна на сайті компанії «ДеревоДім».

 

 

 

Поділитись:
НайменуванняВиглядОд. вим.ВитратиЦіна, грн/шт
Черепиця Grafito (графіт)Cherepytsia-ONDO-Grafitoшт.10 шт/м219.54 грн
Черепиця Terracotta (теракотовий)Cherepytsia-ONDO-Terracottaшт.10 шт/м219.54 грн
Черепиця Marron (темно-коричневий)Cherepytsia-ONDO-Marronшт.10 шт/м219.54 грн
Гребнева черепицяHrebneva-cherepytsia-ONDOшт.2.7 шт/м289.59 грн
Гребінь початковийHrebin-pochatkovyi-ONDOшт.-166.46 грн
Торцева черепицяTortseva-cherepytsia-ONDOшт.3 шт/м289.59 грн
Вентиляційна черепицяVentyliatsiina-cherepytsia-ONDOшт.1 шт/7м2197.73 грн
З'єднувач потрійнийZiednuvach-potriinyi-ONDOшт.-184.86 грн
З'єднувач чотирьох реберZiednuvach-chotyrokh-reber-ONDOшт.-184.86 грн