Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89

Дерев'яна альтанка №2-3

foto al'tanky-1
foto al'tanky-6
foto al'tanky-3
foto al'tanky-4
foto al'tanky-5
foto al'tanky-6
foto al'tanky-7
Про власну альтанку мріє практично кожен господар заміського будинку. Вона стане окрасою подвір’я й улюбленим місцем проведення дозвілля для всієї сім’ї.

Відпочинок в альтанці з натурального дерева – значно приємніший, неодмінно принесе задоволення та хороший настрій, дозволить повністю розслабитися й відновити власні сили.

На фото – альтанка відкритого типу із глухою задньою стіною, виготовлена з бруса квадратного січення.

У замовника з самого початку було сформоване цілісне уявлення стосовно того, як повинна виглядати його майбутня альтанка. Тому перед нашими фахівцями стояло завдання врахувати всі побажання клієнта й, по мірі можливості, втілити їх у життя.

Створення такого об’єкта стало для нас новим досвідом.

Конструкція вийшла дуже цікавою, із монументальним виглядом й абсолютно не схожа на ті, які ми будували раніше.

Особливістю альтанки став дворівневий дах, який наші фахівці підшили вагонкою та обладнали водостічною системою. Всередині ми залишили видимими балки перекриття. Таке рішення дозволило надати стелі оригінальнішого вигляду й зробити її візуально вищою.

Конструкція покрита якісними лаками від марок Vernicolor та Adler, гарантійний термін яких становить 8 років. Розчини захищатимуть споруду від впливу опадів, шкідників й ультрафіолетового випромінювання, завдяки чому вона надійно служитиме своїм господарям, зберігаючи естетичний вигляд.

Поділитись:

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)