Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали 097) 934 34 02        Будівництво (067) 21 000 55
банер

Зведена дерев'яна альтанка №18

Про власну альтанку мріє практично кожен господар заміського будинку. Вона стане окрасою подвір’я й улюбленим місцем проведення дозвілля для всієї сім’ї.

foto al'tanky-1

Відпочинок в альтанці з натурального дерева – значно приємніший, неодмінно принесе задоволення та хороший настрій, дозволить повністю розслабитися й відновити власні сили.

На фото – альтанка відкритого типу із глухою задньою стіною, виготовлена з бруса квадратного січення.

foto al'tanky-3

У замовника з самого початку було сформоване цілісне уявлення стосовно того, як повинна виглядати його майбутня альтанка. Тому перед нашими фахівцями стояло завдання врахувати всі побажання клієнта й, по мірі можливості, втілити їх у життя.

foto al'tanky-4

Створення такого об’єкта стало для нас новим досвідом.

foto al'tanky-5

Конструкція вийшла дуже цікавою, із монументальним виглядом й абсолютно не схожа на ті, які ми будували раніше.

foto al'tanky-6

Особливістю альтанки став дворівневий дах, який наші фахівці підшили вагонкою та обладнали водостічною системою. Всередині ми залишили видимими балки перекриття. Таке рішення дозволило надати стелі оригінальнішого вигляду й зробити її візуально вищою.

foto al'tanky-7

Конструкція покрита якісними лаками від марок Vernicolor та Adler, гарантійний термін яких становить 8 років. Розчини захищатимуть споруду від впливу опадів, шкідників й ультрафіолетового випромінювання, завдяки чому вона надійно служитиме своїм господарям, зберігаючи естетичний вигляд.

Поділитись:
Сподобався реалізований проект? Оцініть його -

Бажаєте дізнатися деталі?

Ми відповімо Вам до кінця дня

Безкоштовна консультація
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)