Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Виготовлення дерев’яних дверей на замовлення спеціалістами компанії “ДеревоДім”

Збудували будинок  чи вирішили зробити ремонт, необхідні двері?

Губитеся у величезному асортименті виробів на ринку? Нехай Вас це не лякає.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» будуть раді Вам допомогти та виготовити двері відповідно до Вашого смаку та індивідуальних побажань.

Дерев’яні двері завжди залишаються невід’ємним атрибутом благородного стилю. Вироби, що виконані з натуральної деревини є ознакою високої якості життя та відмінного смаку господарів.

За функціональним призначенням дерев’яні конструкції служать не лише для поділу простору різних кімнат. Зазвичай, вони також використовуються і як незмінний елемент декору.

Як працюють спеціалісти компанії «ДеревоДім»?

Виробництво дерев’яних дверей на замовлення є творчим та цікавим процесом, але разом із тим досить трудомістким та відповідальним. Тому, доручати його варто виключно досвідченим фахівцям.

05

Індивідуальне виробництво може бути застосоване як до вхідних, так і міжкімнтних дверей.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» запропонують Вам кращий дизайн виробу, врахують усі ваші побажання та вимоги. У своїй роботі ми використовуємо виключно сучасне обладнання та технології. Завдяки цьому ми зможемо виготовити двері будь-яких розмірів та складності, і вони дійсно будуть унікальними.

Тому, щоб зробити у нас замовлення на виготолвення дверей, в першу чергу, клієнту необхідно визначитися зі своїми побажаннями та вподобаннями. Колір виробу Ви можете обрати самостійно, той що найбільше довподоби. Двері можуть бути виконані в будь-якому стилі, який найбільш буде відповідати інтер’єру вашого житла.

Після вибору дизайну, необхідно визначитися із розмірами конструкції. Наші спеціалісти із задоволенням допоможуть Вам у цьому.

Що ж стосується самого матеріалу, то його різновидів є також досить багато. Від більш бюджетних варіантів до елітних виробів. Тому, кожен зможе обрати для себе найбільш оптимальне рішення.

Найбільшу цінність представляють двері виготовлені з масиву листяних порід дерев. З них виходить не лише більш якісне, ай красиве дверне полотно. Єдиним недоліком їх є висока вартість. Серед хвойних порід дерев найбільшого поширення набула сосна. Вона легко піддається обробці, що робить в свою чергу її собівартість досить доступною. Чудово підходить для міжкімнатних дверей заміських будинків та дач.

Сучасний дизайн, легкість, витонченість і стиль дверей, зроблять Ваш інтер’єр неповторним.

При виборі тих чи інших рішень, варто враховувати тип приміщення та куди саме будуть монтуватися двері.

Для відпочинкової кімнати чи, наприклад, ванної, пріорітетні характеристики будуть відрізнятися. Якщо це спальня чи кабінет, то ідеально підійдуть двері з хорошою шумоізоляцією. Варто пам’ятати, що обрана модель повинна пасувати до загального стилю, в якому оформлене приміщення.

А якщо, це двері для ванної кімнати, то вони повинні відрізнятися високим рівнем стійкості до вологи та температурних перепадів.

Компанія «ДеревоДім», маючи власне виробництво, надає послуги з виготовлення високоякісних міжкімнатних дверей.

Процес реалізації індивідуального проекту з монтажу вхідних або ж міжкімнатних дверей має ряд переваг у порівнянні з покупкою готового виробу.

Серед них можна виділити наступні:

  • Можливість установки дверей нестандартних розмірів;
  • Втілення будь-яких дизайнерських рішень;
  • Можливість втілення будь-якого унікального проекту;
  • Повноцінний контроль за якістю виробів;
  • Гарантійний термін експлуатації.

Тож, якщо Ви хочете чогось оригінального, то можете зробити замовлення, і наші спеціалісти виготовлять саме те, що Ви хочете. Ми допоможемо Вам обрати правильний розмір та тип дверей. І з легкістю втілимо усі Ваші задуми в реальність!

 

Поділитись:

Попередня новина: Семінар "Оновлення та реставрація деревини"

Наступна новина: Бюджетний варіант дерев'яної "бочки-лазні" від спеціалістів компанії "ДеревоДім"

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)