Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Ціна, акції та наші конкурентні переваги

«ДеревоДім» – це компанія з багаторічним досвідом роботи на будівельному ринку України, яка була заснована в м. Тернополі. На сьогодні фірма займає провідні та лідируючі

позиції у сфері дерев’яного будівництва в Україні.

За тривалий час нашої професійної діяльності, нам вдалося сформувати команду досвідчених фахівців, завдяки чому ми не стоїмо на місці та постійно зміцнюємо свої позиції.

Ми завжди прагнемо до вдосконалення та нових знань. Тому, відповідно продовжуємо розширювати спектр послуг, що пропонуємо нашим замовникам.

Окрім цього, у нас постійно діють акції та спеціальні пропозиції на будівельні послуги. Ознайомитися з ними можна в розділі «Проекти» на нашому сайті.

Адже, ми чітко усвідомлюємо, якими важливими та першочерговими є такі питання як: ціна, якість, технологія виробництва, безпосередній монтаж будівлі.

Наші спеціалісти точно знають, що потрібно для того аби побудувати власний екологічний будинок мрії.

Діяльність нашої компанії грунтується на таких основних засадах:

 1. Індивідуальний підхід до кожного замовника. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш замовник залишився задоволеним та отримав якісний та надійний зруб. Досвідчені архітектори допоможуть підібрати чи розробити проект, враховуючи усі ваші вимоги та побажання.
 2. Найкраща ціна на ринку будівництва зрубів. Так як, ми є виробниками власної продукції, то відповідно ціни у нас завжди оптимальні та економічно обгрунтовані.
 3. Висока якість будівельного матеріалу та виконаних робіт. Оциліндрована колода належить до числа найпопулярніших натуральних будівельних матеріалів. Їх отримують шляхом обробки на спеціальних станках. У процесі виробництва її надається правильна форма і підкреслюється неповторна структура дерева. Сосна володіє такими перевагами як щільність, густина, міцність, стійкість до тріщиноутворення, естетична привабливість, мінімальна кількість «випадаючих» сучків. Завдяки таким властивостям будинок буде довговічним та практично не буде розтріскуватись. Збір та заготівля деревини здійснюється виключно професіоналами. Адже, тільки так можна отримати матеріал високої якості, а з нього міцний та надійний будинок.

Співпраця з компанією «ДеревоДім» – це найкращий вибір для будь-якого замовника.

Зведення дерев’яних будинків за сучасними технологіями – це основний вид нашої діяльності. Ось вже достатньо багато років наші спеціалісти реалізовують проекти дерев’яних споруд по всій території України.

Водночас, разом з будівництвом, ми поєднуємо та розвиваємо й інші потужні напрями нашої діяльності. А саме:

 • Надання повного циклу будівельних та реставраційних робіт;
 • Проектування;
 • Дизайн інтер’єру та екстер’єру будинку;
 • Ландшафтний дизайн;
 • Сервісне обслуговування будинків та лазень.

Усю інформацію відносно послуг, що ми надаємо, Ви можете знайти на нашому сайті у розділі «ПОСЛУГИ».

Конкурентні переваги компанії «ДеревоДім»:

 1. Наявність власного виробництва. Ми володіємо повним циклом виробництва дерев’яних пиломатеріалів, що дозволяє нам гарантувати максимальну якість продукції. Наші виробничі потужності зосереджено у Львівській області.
 2. Співпраця з замовниками без посередників. Тому, відповідно і ціна на всі послуги у нас буде найвигідніша.
 3. Високий рівень професіоналізму. Наші працівники постійно розвиваються, відвідують різноманітні трейнінги та курси і не «стоять на місці». А це в свою чергу дозволяє нам залишатися в тренді та надавати увесь спектр будівельних послуг на найвищому рівні.
 4. Значний досвід роботи у сфері будівництва зрубів та відмінна репутація.
 5. Доступні та економічно обгрунтовані ціни.
 6. Приваблива система сезонних знижок. На сайті у нас діють акційні пропозиції на найпопулярніші проекти. Окрім, цього в період міжсезоння ми завжди пропонуємо значні скидки.
 7. Індивідуальний підхід до кожного замовника та всебічне врахування його побажань та вимог.
 8. Наявність великої кількості вдалих проектів, що були реалізовані раніше.
 9. Здійснення гарантійного та пост гарантійного обслуговування зрубів. Надання гарантії на архітектурно-будівельні конструкції строком на 15 років.
 10. Чітке дотримання термінів та умов будівництва, які визначаються в договорі. Безкоштовне індивідуальне проектування, у разі замовлення послуги будівництва в нас.
 11. Наша компанія має хорошу матеріально-технічну базу, власне виробництво та надійних партнерів.

Сукупність усіх цих факторів, робить нашу фірму однією з найкращих на ринку будівництва зрубів в Українх

Обираючи «ДеревоДім», Ви отримуєте якісний сервіс та супровід процесу, а також контроль якості будівництва на всіх його етапах.

Бажаєте мати теплий, надійний та оригінальний будинок? Не зволікайте ні хвилини та насолоджуйтеся комфортом та затишком вже зараз.

Співпрацюючи з нами, Ви повною мірою зможете відчути, що означає найвигідніша ціна в поєднанні з найвищою якістю матеріалу.

 

Поділитись:

Попередня новина: Дерев'яний будинок в стилі лаунж

Наступна новина: Особливості будівництва дерев'яного будинку взимку на прикладі нашого нового об'єкту в Надвірній

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)