Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Особливості декорування дерев’яного будинку

Декорування дерев’яного будинку – це сукупність методів оформлення житлового простору з метою підвищення функціональних і естетичних якостей споруди. Використовуваний декор будинку може бути активним чи пасивним.

Активне декорування простору пов’язано з функцією і формою будинку і має на увазі функціональність.

Пасивний же декор будинків служить тільки для доповнення естетичних властивостей приміщення.

01

Існують певні правила декорування, дотримуючись яких можна отримати оригінальний та стильний інтер’єр. Саме декор створює неймовірний затишок ,настрій, атмосферу – все те, що робить інтер’єр унікальним та особистісним.

Тому, дуже важливо правильно підібрати аксесуари до інших елементів будинку.

На сьогодні існує неймовірна кількість цікавих деталей, які допоможуть стильно доповнити будинок та надати йому особливий характер.

Це можуть бути різні предмети, такі як вази, статуетки, диванні подушки, картини, світильники, домашній текстиль.

Основні правила декорування інтер’єру:

  • Загальна концепція. Дуже важливо продумати загальну концепцію приміщення. Адже, саме завдяки продуманій концепції стає зрозуміло, в якому напрямку варто підбирати усі деталі.
  • Текстиль. Усі штори, покривала, варто обирати таким чином, щоб вони не виділялися, а «розчинялися» в інтер’єрі, тобто щоб відповідали основним натуральним відтінкам стін чи меблів. Головна порада в декоруванні тканинами – підбирайте їх вкінці усіх завершальних  робіт всередині будинку, коли готове облицювання та обрано меблі.
  • Колірні рішення в інтер’єрі. Світлі і натуральні кольори лідирують. Вони створюють гармонійну обстановку та розширюють простір. Темна кольорова гама швидше використовується для контрасту. Чи можна використовувати яскраві кольориРекомендуємо ретельно подумати, перш, ніж додавати в інтер’єр будинку зі зрубу яскраві кольори. Адже, природній та натуральний колір дерева має неперевершений та унікальний вигляд .
  • Локальне освітлення. Настільні світильники, бра, торшери – все це також служить створенню затишку. Крім того, нехтування освітленням позбавляє інтер’єру комфорту.
  • Зайвий декор. Предмети декору в приміщенні повинні бути в дозованій кількості. Не потрібно загромаджувати ними весь простір. Залишаючи невелику кількість аксесуарів, ми розширюємо тим самим приміщення, дозволяючи йому дихати.
  • Сучасний інтер’єр дерев’яного будинку зі зрубу важко уявити без вигадливого каміна. Підійдуть як класичні варіанти, оброблені каменем або цеглою або ж, і сучасні дизайнерські моделі.

Експерементуйте! Періодично необхідно змінювати декорування кімнат. Оскільки, проста зміна експозиції значно змінює настрій всього інтер’єру. Це може здатися складним тільки на перший погляд, але вже після пари-трійки експериментів буде виходити цілком гідний результат.

Декор повинен продумуватися на етапі формування концепції інтер’єру та підбору меблів. Так створюється майбутній образ будинку.

До кожного стилю можна підбирати свої предмети декору. Так, для скандинавського інтер’єру – це вази, подушки і текстиль в приглушеній або монохромній гамі.

02

Для класичного інтер’єру – це стриманий декор спокійних відтінків (бежевий, білий, сірий) і з прозорого скла.

Декорування є завершальним етапом реалізації дизайну проекту. Велике значення в остаточному формуванні простору мають саме деталі, дрібниці, акценти. Вони створюють в інтер’єрі потрібну атмосферу гармонії, що підкреслює стильову спрямованість.

Декорування стає важливим комплексним заходом, що вносить останні штрихи в облаштування житла при створенні дизайну інтер’єру.

Від правильного підбору аксесуарів і елементів декору, їх поєднання з усіма іншими предметами інтер’єру залежить і загальний результат реалізації проекту.

За допомогою декору можна значно змінити інтер’єр без жодних ремонтних робіт.

Дерев’яний будинок зі зрубу дозволяє створювати дивовижні інтер’єри завдяки легкості управління простором, автентичності елементів, багатству декору.

Ну а приміщення, наповнені затишком та стильними рішеннями сподобаються будь-якому власнику.

 

 

 

Поділитись:

Попередня новина: Внутрішнє планування будинку зі зрубу: основні та додаткові приміщення

Наступна новина: Дерев'яні соснові міжкімнатні двері: особливості та переваги

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)