Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Будинок зі зрубу в Татарові: оптимальний котедж для сім’ї

Прийшла черга в деталях розповісти про дуже цікавий та багатофункціональний проект дерев’яного будинку зі зрубу, що споруджений спеціалістами компанії «ДеревоДім» в с. Татарів Івано-Франківської області.

Проект будинку реалізовано згідно типового проекту 1-10 на нашому сайті з незначними змінами згідно побажань замовника.

Розміри зрубу: 12,20*8,12 м, загальна осьова площа –  200м2.

F1

Це добротний дерев’яний зруб, призначений для постійного проживання. Тому, замовник обрав товщину колод – 200мм.

Така товщина колод забезпечить хорошу звукоізоляцію, оптимальний мікроклімат та теплоізоляцію.

Практичність, витонченість, унікальна краса і сучасність – маєток з бруса відображає сучасний стиль життя свого господаря і його відмінний смак.

Класичний зовнішній вигляд зрубу гармонійно впишеться в закарпатські пейзажі та неодмінно стане окрасою  прибудинкової території нашого замовника.

Внутрішнє планування будинку – дуже функціональне та передбачає зручне розміщення усіх приміщень.

Цей проект створений для великої родини. Тут передбачений особливий куточок простору для кожного члена сім’ї.

Проект будинку включає два поверхи. Перший з яких, повністю відведено для зони загального користування та відпочинку, включає в себе такі приміщення:

  • кухню-студію – 35,2м2;
  • хол – 8,1м2;
  • санвузол – 4,7м2;
  • технічне приміщення – 5,8м2.

Мансардний поверх – повністю відведений для особистого відпочинку господарів, тому тут передбачено відповідний набір приміщень: є три спальні кімнати та санвузол.

Одна спальня, площею – 16,8 м2, друга – 22,1 м2, третя – 15,7м2. У спальнях достатньо місця для повноцінного відпочинку. Наявність трьох спалень дає можливість великій родині почувати себе тут чудово.

Максимально зручне планування з великою кількістю кімнат робить брусовий будинок оптимальним вибором заміського житла. А виконання стін з соснового зрубу наповнює будинок здоровою атмосферою і створює природний мікроклімат.

F2

Рішення про будівництво власного дерев’яного будинку зі зрубу – це одне з найважливіших рішень у житті, від якого залежить комфортність проживання всієї сім’ї.

Будинок повинен бути надійним, теплим, довговічним, і відповідати вашим уявленням про затишок, та бути таким, щоб в нього завжди хотілося повертатися після робочого дня.

Жоден інший будинок не здатний створити таку теплу атмосферу затишку та комфорту, як це робить натуральний дерев’яний зруб.

Тепле і живе дерево для зведення стін ідеально підходить для щасливого проживання сім’ї, дорослих, дітей і гостей сімейства.

Дерев’яний заміський будинок зі зрубу – це розумне рішення для тих, хто цінить особисту свободу, комфорт, практичність, хто розуміється в якості і знає, що вкладання в довговічність свого будинку – це найкраща інвестиція.

Наш досвід роботи – це величезна кількість реалізованих проектів, безліч побудованих осель, в яких живуть наші замовники.

Ми знаємо як побудувати будинок вашої мрії, який подарує справжній затишок. Достатньо тільки зв’язатися з менеджерами компанії «ДеревоДім».

 

Поділитись:

Попередня новина: Будівництво заміського дерев'яного котеджу у Львівській області

Наступна новина: Будуємо комбінований будинок зі зрубу на Тернопільщині

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)