Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Дизайн інтер’єру будинку зі зрубу: критерії якісного дизайну

  1. Дизайн інтер’єру будинку зі зрубу

1. Дизайн інтер’єру будинку зі зрубу

Заміський дерев’яний будинок зі зрубу — це той вид житла, про який мріє більшість жителів великих міст, так як саме в оточенні природи ми відчуваємо себе найбільш енергійними, бадьорими та здоровими.

Якщо ви вже є власником заміського будинку, спорудженого з бруса, то вам , відомо, як непросто обрати краще оформлення інтер’єру для настільки колоритної і незвичної будівлі як дерев’яний будинок зі зрубу.

Дизайн інтер’єру будинку – це відображення вподобань власника житла, його інтересів та стилю життя.

У спеціалістів компанії «ДеревоДім» відмінний смак та напрацьований роками досвід у сфері будівництва, тому оформлення вашого будинку Ви можете спокійно довірити саме нам.

F2

Критерії якісного дизайну

Одним із найбільш важливих етапів в процесі зведення дерев’яного будинку мрії є професійна розробка дизайну проектів інтер’єрів.

Якісний дизайн проект інтер’єру майбутнього будинку повинен відповідати усім вимогам ергономіки, естетичності, а також повинен бути реалізований в чітких визначених рамках бюджету.

  • Ергономічність.

Майбутній дерев’яний будинок повинен бути максимально комфортним та зручним, саме тому так важливо грамотно спланувати, правильно розмістити меблі та техніку, при цьому враховуючи побажання замовника.

Грамотний проект дизайну інтер’єру передбачає всі деталі, які необхідні для комфортного проживання в дерев’яному будинку. Це такі важливі елементи як розташування меблів в потрібному місці у відповідності з необхідними розмірами та габаритами, розміщення в приміщенні необхідної кількості кранів, розеток, світильників та іншого обладнання.

  • Естетичність.

Кожен замовник компанії «ДеревоДім» має можливість замовити створення дизайн-проекту інтер’єру свого майбутнього житла в різноманітних стильових напрямах.

Будинок і інтер’єр всередині повинні повністю відповідати один одному і являти собою єдине ціле. При цьому важливо, щоб всі елементи житла поєднувалися між собою і в цілому становили єдиний гармонійний ансамбль.

Для цього дизайнери розробляють готові індивідуальні рішення по оформленню майбутнього будинку під бажані стилі та побажання замовника, враховуючи натуральну красу будинку.

F1

Дизайн інтер’єру визначають такі базові речі як стеля, стіни, підлога, вікна і двері. Усі вони підбираються поступово залежно від функціонального призначення приміщення та обраного стилю.

На сьогодні найбільш популярними є наступні стилі опорядження зрубів: модерн, хай- тек, шале, мінімалізм, скандинавський стиль тощо. Це далеко не всі стилі, які можна реалізувати в дерев’яному сосновому зрубі.

Окрім цього, дизайнери підберуть потрібні форми та розміри меблів для оформлення інтер’єру відповідно до обраних кольорових рішень в будинку, які в комплексі створять затишну атмосферу і внутрішню красу Вашого будинку.

  • Чітке дотримання усіх рамок бюджетних витрат.

При створенні проекту дизайну дерев’яного будинку наші фахівці чітко дотримуються усіх положень, визначених у кошторисі, тим самим економлять ваші фінанси та розхідні матеріали.

Тому, дизайн проекту будинку зі зрубу завжди включає в себе чіткий детальний кошторис усіх комплектуючих матеріалів будівництва, декору та предметів меблів.

Наші замовники можуть бути впевнені в тому, що всі матеріали будуть найвищої якості і підібрані в потрібних кількостях згідно з їх побажаннями.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» пропонують для своїх замовників будівництво дерев’яних будинків зі зрубу «під ключ», в тому числі з виконанням дизайну інтер’єру під різні бюджети, враховуючи технологію будівництва та не порушуючи її.

F3

Маючи значний досвід в сфері спорудження зрубів та дизайну дерев’яних будинків, наші фахівці знають яким чином краще оформити дерево в інтер’єрі, і тим самим створити унікальний інтер’єр, в якому буде зручно та комфортно проживати кожному члену сім’ї.

Також ми рекомендуємо подивитися як виглядають різні заміські будинки в реальності, надихайтеся нашою добіркою фотографій та експерементуйте!

Численні фото інтер’єру дерев’янного будинку демонструють усю красу зрубів. Будинки, що споруджені із цього матеріалу міцні, надійні та красиві. Вони відмінно підходять для спокійного та комфортного життя.

Цікавить питання якісного дизайну інтер’єру будинку зі зрубу?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Дерев’яні будинки зі зрубу з мансардою

Наступна стаття: Корисні поради по облаштуванню дерев'яного будинку меблями

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)