Пиломатеріали
Будівництво

UARU
Пиломатеріали (067) 807 35 74
Будівництво (067) 623 67 89
банер

Будинок з лазнею під одним дахом

 1. Будинок з лазнею під одним дахом
 2. Будівництво лазні в будинку: проекти та планування

1.Будинок з лазнею під одним дахом

Будинок-лазня – це справжній рай для тих, хто постійно проводить свій час в місті.  Тому, не дивно, що будівництво заміських дерев’яних зрубів є настільки популярним сьогодні. Така тенденція обумовлена високою функціональністю споруди та комфортними умовами.

Відпочинок на природі в подібному будинку асоціюється з приємним ароматом натурального дерева і дружною компанією.

Будинок-лазня не є звичайним житловим приміщенням.  Це споруда, де весь організаційний зміст та дизайнерські ідеї починаються з парної кімнати, а дизайн інтер’єру підлаштовується під особливий режим експлуатації будівлі.

F1

Переваги будинку з лазнею під одним дахом

Як і будь-який будівельний об’єкт, лазня, об’єднана з житловим будинком, має свої переваги та особливості. Тому, розглянемо їх більш детально:

     1. Головною перевагою спільного місця розташування будинку та лазні під єдиною покрівлею вважається — затишок та комфорт мешканців.
     2. Будинок з лазнею – досить практичний в експлуатації. Після відвідування парної кімнати не потрібно йти через вулицю в сусідній будинок, щоб відпочити, це можна зробити в гостьовій кімнаті.
     3. Ще однією важливою перевагою такої споруди є економія місця на земельній ділянці. Лазня-будинок займе значно меншу частину прибудинкової території, ніж аналогічні окремі споруди.
     4. Відсутність додаткових витрат на утримання ще однієї будівлі.
     5. Доступна вартість. Одна велика будівля обійдеться значно дешевше, ніж дві окремих. Крім цього, зменшується об’єм робіт з облаштування інженерних мереж.
     6. Домашня парна кімната – це чудове місце для оздоровлення і зміцнення організму, коли всі процедури проводяться всередині будинку. А відсутність необхідності виходити на мороз після парної кімнати знижує ймовірність застудитися.
     7. Менша витрата часу на зведення. Будівництво єдиного комплексу дозволяє скоротити час, витрачений на виконання усіх робіт.
     8. Можливість створення єдиної комунікаційної лінії.
     9. Будинок і лазня під одним дахом відрізняються не тільки зручністю, але і стильним зовнішнім виглядом. Ефектно виглядають споруди, виконані в єдиному стилі. На нашому сайті в розділі «Портфоліо» можна переглянути фото реалізованих проектів будинку-лазні зі зрубу.

Недоліки будинку-лазні

Що стосується недоліків або проблем, з якими ви можете зіткнутися при будівництві, то серед них:

F1

 • Дотримання всіх технічних вимог, включаючи пристрій додаткової теплоізоляції та гідроізоляції.
 • Якісна вентиляція і термоізоляція для парної, мийної і інших приміщень.
 • Ретельна обробка зрубу антипіренами і спеціальними вогнетривкими просоченнями, адже в разі спалаху ви ризикуєте не тільки лазнею, але і всім будинком.

Дані вимоги існують не просто так. Так як в лазні умови підвищеної вологості і сильні температурні перепади, це може викликати появу грибка, цвілі, руйнування конструкцій. З цієї причини потрібно ретельно підійти до питання гідро-, пароізоляції і вентиляції в лазні.

Будівництво лазні в будинку: проекти і планування


Найважливішим етапом будівництва будинку-лазні зі зрубу є стадія проектування. Адже, від грамотного вибору планування залежить, наскільки комфортним і практичним буде майбутнє житло.

Зазвичай, перший поверх майже весь відводиться під лазню та відпочинкову кімнату, а на другому, частіше мансардному поверсі, розміщують спальні кімнати, більярдну та спортзал.

Таке планування дозволяє об’єднати дві функціональні будівлі в одну, не збільшуючи при цьому зайняту площа ділянки.

Одноповерхові дерев’яні будинки з лазнею також функціональні і раціональні. Вони дозволяють отримати комфортні умови при будь-якому дизайнерському рішенні.

Дерев’яний будинок-лазню з подібними зручностями можна використовуватися як періодично, так і на постійній основі. Адже, тут буде все необхідне для цього – кухня, санвузол і спальні кімнати.

F2

Баня, поєднана з будинком – це один з цікавих варіантів облаштування свого житла. Існують різноманітні ідеї та численні проекти, серед яких можна вибрати той, який підійде найкращим чином саме Вам.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» здійснюють будівництво будинку з лазнею як в «Базовій комплектації», так і «під ключ». Замовляючи будівництво будинку з лазнею, готовий або індивідуальний проект ви отримуєте безкоштовно.

І вже за декілька тижнів Ви зможете отримати готовий зруб, а щасливий власник дерев’яного будинку з лазнею зможе насолоджуватися комфортом і паритися у власній парні кімнаті.

Цікавитесь будинком з лазнею під одним дахом?

Ми усе Вам детально розповімо

Безкоштовна консультація

Поділитись:

Попередня стаття: Будівництво готелю зі зрубу

Наступна стаття: Особливості та переваги сосни як будівельного матеріалу

Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)