UARU
(067) 21 000 55
Будівництво
(097) 934 34 02
Пиломатеріали
банер

Компанія «ДеревоДім» має досвід будівництва споруд різного цільового призначення. Нещодавно ми створили цілий відпочинковий комплекс неподалік Кременця, частиною якого є розкішний ресторан «Золотий лев». Заклад розташований у надзвичайно мальовничому місці, тому гості можуть насолоджуватися дивовижним пейзажем, що відкривається з вікон ресторану. Краса навколо просто зачаровує, а сама споруда з бруса дуже гармонійно виглядає на фоні місцевої природи.

За своїм архітектурним рішенням екстер’єр закладу виконаний в класичному стилі. Його загальна площа становить 600 м2. Завдяки використанню декоративних елементів на фасаді, нашим фахівцям вдалося зробити його вигляд цікавим й оригінальним, але водночас не громіздким.

Родзинкою ресторану стали розкішні тераси. Тераса перед центральним входом не лише додає споруді вишуканого вигляду, а й надійно захищає стіни з бруса від шкідливого впливу опадів. Це дозволяє збільшити термін служби лакофарбового покриття, завдяки чому ресторан довше зберігатиме привабливий зовнішній вигляд. Невеличка тераса на задньому дворі виконує більш практичну функцію. Тут можна приємно провести час на свіжому повітрі за сніданком, обідом чи вечерею, в повній мірі насолодитися красою природи, зарядитися бадьорістю й позитивними емоціями. Після цього Ваш день обов’язково буде вдалим, а настрій – відмінним.

Величі споруді додають масивні колони, виконані з бруса, січенням 24 см. На кожній з них розміщені невеличкі ліхтарі, вечірнє світло яких сповнює ресторан затишком, надає казкового та романтичного вигляду.

Внутрішні приміщення мають дуже вишуканий дизайн, де навіть найменші деталі свідчать про красу та велич дерева. У такому місці відпочинок стане по-справжньому королівським, а сам ресторан чудово підійде для святкування найважливіших подій у Вашому житті. Розробкою інтер’єру займалася архітектурна студія Pillar під керівництвом Романа Мартинюка, з якими ми постійно співпрацюємо.

image
DSC_0099
DSC_0111
DSC_0091
DSC_0142
DSC_0088
DSC_0148
DSC_0181
DSC_0313
DSC_0292
DSC_0055
DSC_0301
DSC_0375
Калькулятор
Бюджет (грн)
Гараж
12 Поверхів
Площа будинку (м2)